Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditáláskor Erős lila foltot...

Meditáláskor Erős lila foltot látok zöld aurával. Vki tudja miért?

Figyelt kérdés
Kérem azokat akiket nem érdekel hanyagolják a kommentet. Előre is köszönöm!
2010. nov. 28. 16:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia sajnos én nem tudom de már történt velem hasonló.


Hol látod ezt az aurát?


Egyébkén én egyszer, amikor meditáltam , egy sötét energiát éreztem, mint ha maga lenne a sötétség, úgy mond sötétségből volt egy ember aura, előttem ment el de amikor kinyitottam a szemem nem volt ott semmi.

2010. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szia: Tulajdonképpen én amikor meditálok csukva tartom a szemem de csak néhány percig, este teljes sötétségbe. Mikor kinyitom eltelik 1-2 perc és egy lila foltot látok zöld aurával és változtatja az alakját és egyre erősebben látom. Aztán 5 perc múlva eltűnik. Ez mindig megjelenik de nem érzek semmit csak látom.
2010. nov. 28. 16:40
 3/18 anonim ***** válasza:

mond, a lámpát mikor kapcsolod le? közvetlen meditálás előtt, és bele is nézel?

mert akkor a lámpa fényétől látsz ilyeneket. elvakít.

2010. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A szobámban eleve félhomály van nincs nagy fény este.
2010. nov. 28. 16:56
 5/18 A kérdező kommentje:
De nemhiszem hogy a fénytől... Amikor belenézek a fénybe és becsukom a szemem akkor látok foltokat de csak egy rövid ideig amíg a szem megpihen.
2010. nov. 28. 17:00
 6/18 bénabéla11 ***** válasza:
79%

én nekem nem kéne ideírni, de véletlen elolvastam amit irtál...


én nem meditálok, de tudom miről beszélsz...


próbáld ki, hogy a kezedet a szemeidre teszed, kicsit nyomod is...ezt csináld addig mig el nem kezded látni a foltokat...


ezek nem aurák...ez mindenkinél igy van...azért van mert a tök sötétből kimész a fényre...a szemed igy reagál...megszokja a fényt...amikor megszokta elmúlik...


körülbelül ennyi valóságalapja van az összes szellemes és aurás dolognak is...(bocs de nem birtam ki:D)

2010. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Fényproblémák is lehetnek de valószínü,hogy nem az. Erre van egy történetem is ,amikor a nyomozó hazafelement a munkából és az otthona előtt egy férfi alak volt de csak sötét volt. És nem ment oda messzíröl várt,hogy hátha elmozdul és elindult az árny a férfiá elé, és nagyon hamar odaért és nem emberi volt és teste sem volt .Elkezdte fojtani a nyomozót .Nyomozó semmit sem tudott tenni és hirtelen nagy fény megjelent ami zöld szinű volt és más fénnyel körülhatárolva. ÉS mikor ez megjelent akkor az árny is eltünt.


Valószinű ,hogy pozitiv dolgok jelentek meg a meditáciod alatt, olyan mint a sámán dobolás.

2010. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Ilyesmiket én is szoktam látni. Általában mindig próbálok tudatosan álmodni (igaz nem mindig jön össze:) de amikor lefekszem aludni, akkor becsukom a szemem és lazítok...megnyugszom, és teljesen elengedem magam. És pár perc múlva megjelennek a "foltok". Ezeket hipnagóg hallucinációknak hívják, és ez azt jelenti, hogy már elkezdtek csökkenni az agyhullámok. (persze nem biztos, hogy jól tudom, nem vagyok szakértő, csak ilyesmit olvastam ezzel kapcsolatban valamikor)

Ezek a foltok nekem úgy mozognak, mint a víz felszínén a hullámok amikor beledobsz egy követ. Csak nem teljesen szabályos kör alakban hanem hasonlóban, mint az amőbák.

Zöldes vöröses lilás foltok általában ha jól emlékszem....a színüket még nem figyeltem meg annyira, hogy biztosra mondjam.

Ha sikerül belépnem a tudatos álomba, akkor ezek a foltok szoktak ködszerűen képekké, helyszínekké alakulni, és már bent is vagyok az álomban.

Szóval szerintem hipnagóg hallucinációról lehet szó. :)

2010. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bénabéla11 ***** válasza:
51%
te utolsó, nem értitek hogy ez nem hallucináció hanem a szemed igy szokja meg a fényváltozást...ha most azonnal rányomod a tenyereidet a szemedre, kicsit erőteljesebben 1 perc és látod őket...nem hallucináció BANYEK...
2010. nov. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Én erre gondoltam:


[link]


"Az ébrenlét és az átmenet határán szintén átélünk a REM alvásban tapasztaltakhoz hasonló élénkségű álomképeket (ún. hipnagóg hallucinációkat), ezeket azonban rendszerint elfeledjük az őket követő hosszú alvás miatt"


Például amikor a hétköznapokban problémáim vannak, és lefekvéskor nem nyugodtan alszok el, olyankor sok gondolat mászkál a fejemben, és "nem hagynak aludni"...és olyankor ezek a foltok nem is szoktak jelentkezni, mert végig ugyan úgy jár az agyam. Vagy amikor éjjel felébredek, és visszafekszem aludni, akkor a szememnek semmilyen fényhez meg sötéthez nem kell igazodnia, mert már hozzászokott az alvás ideje alatt, mert teljesen sötét van a szobában. És olyankor is szoktak jelentkezni ezek a dolgok. Banyek :D :)

2010. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!