Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Átéltetek már ilyet gyerekkoro...

Átéltetek már ilyet gyerekkorotokban? Amikor még nagyon kicsik voltatok

Figyelt kérdés

Emlékszem, hogy gyerekként furcsa volt, hogy létezem. Ha megálltam egy pillanatra, és mondjuk felemeltem a kezem, mindig az az érzésem támadt, hogy milyen furcsa, hogy én itt vagyok és tudom mozgatni a kezem. Mintha kívülről láttam volna magam, vagy mintha a saját testem mellett álltam volna.

Aztán továbbmentem, olyan volt mintha beszorultam volna egy testbe, és -ez a legjobb szó rá- furcsa volt, hogy én érzékelem a körülöttem lévő dolgokat, hogy itt vagyok, ezen a világon.

És ahogy ezeket végiggondoltam, átéltem, elkezdtem szédülni, majd elsötétült minden, csillagokat láttam, és elájultam, vagy csak összeestem, de tudatomnál maradtam.

És ezt bármikor megtörtént, amikor csak elkezdtem gondolkozni ezen, megint előjött az a furcsa érzés...


Erre tisztán emlékszem, de most felnőttként már nem megy. Mintha hozzászoktam volna az élethez :) Már nem tudok úgy elmerengeni, hogy milyen furcsa is a lét, mert természetesnek veszem.


Veletek történt már ilyen?


2010. dec. 27. 11:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Igen :O nagyon furcsa volt, például amikor utaztunk valahová kocsival és elbambultam és ránéztem a kezemre és olyan volt mintha nem is én lennék és azt kérdeztem magamban hogy: "én élek, ez biztos?" és elkezdtem tapogatni az arcom nagyon furcsa volt.. érdekes az biztos :)
2010. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekként inkább azon tűnődtem el, hogy milyen jó, hogy látok - hallok - mozgok stb.

Aztán elképzeltem magam, hogy egyik érzékszervem se működik, akkor mi lenne?

Ha olyat láttam, akinek vmelyik hiányzott, mindig sajnáltam, a nyomorékokat meg különösen.

30 / nő

2010. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Én is emlékszem ilyesmire, bár nem ájultam el. Mindig azt mondogattam magamban, hogy ez én vagyok? Pont én, ebben a testben? Pont én élek? ÉN??? Furcsa volt...
2010. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam saját magam a kiságyban
2010. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
én úgy éreztem, hogy elhagyom a testem,látom magam kívülről, de a szobát nem hagytam el, csak lebegtem magam felett
2010. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igem, én nekem is gyakran volt ilyen. Mikor hirtelen elgondolkodtam azon, hogy ez valóban én lennék, és ki az az én, hogy lehetek én itt.
2010. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem még most is furcsa, így huszonévesen. Az ájulások is előjönnek időről időre.
2010. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
velem is volt ilyen...
2010. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

dejó! örülök, hogy más is átélt ilyeneket. de ez olyan furcsa.

sokan abban hisznek, hogy az angyalok születnek emberré, és talán ezért szokatlan nekik az emberi test.

vagy reinkarnáció :)

nem tudhatjuk, de annyi biztos, hogy érdekes :)

2010. dec. 27. 22:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy mondjam de néha nekem is nagyon fura érzésem van. Néha megyek az utcán és mintha én ott se lennék vagy nem tudom, egyszerűen mindent furán látok és hülye érzésem van.
2010. dec. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!