Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Voltatok már látónál? Bejött...

Voltatok már látónál? Bejött amit mondott?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 14:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
Laaaatlak teeeegeeed....
2011. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán, ebben nem tudok hinni ennek az embernek.


Mondok valamit, a tv ben mutatták, a belépő 2000-3000 forint volt. kb 1-2 ezer ember ment el oda. ott álltak és vártak azt az ember. Mikor bement az ember megállt fehér ruhában, 10 másodpercig utána kiment és haza ment.


Egy dolgot mondhatok, hogy mért olyan jó az az ember az embereknek: az a ember a szemük előtt csapja be az embereket és nem a hátuk mögött, hát ez lehet benne olyan jó érzés az emberekbe, hogy megismerik a tisztességes becsapás tudatott a szemük előtt. Hogy ezért fizetek 10 másodpercre.


Ennyi.

2011. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
jaj nem ennek , hanem ezeknek*
2011. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nem erre gondoltam, de köszi, hogy írtatok.

Olyan látóra gondolok, akihez elmész egy órára beszélgetni, anyósom volt, és meglepő dolgokat mondott neki... be is jött szinte minden. Vagány nőci volt, és nem került sokba sem.

Erre lettem volna kiváncsi, hogy mással is volt-e így.

Köszi

2011. jan. 20. 19:36
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Én már beszéltem látó emberrel, és képzeld, én is látok!

Általában igazak azok, amiket látok. Például tegnap tegnap láttam a fehér falat, és TÉNYLEG FEHÉR VOLT!!!

2011. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Általában akkor kérdeznek az emberek egy témában, ha bizonytalanok.

De a jó tapasztalatod eleve már egy pozitív válasz a kérdésedre.


Én csak jósnál voltam. Azért, mert a családom tagjai voltak nála évekkel korábban, és javarészt beváltak a nekik adott jóslatai. Nekem még semmi sem, de lehet, hogy időben nem tudja jól elhelyezni a bekövetkező eseményeket. Jó lenne, mert jókat mondott.

Az a látó, akinél voltál, hol van?

2011. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
voltam látónál. amit a múltról, vagy az akkori jelenről mondott: bejött. amit a jövőről: semmi sem jött be.
2011. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Jason Becker ***** válasza:

Az a baj, hogy ebben a témában rengeteg a kókler. Illetve azért lehet ennyi csaló, mert van rá igény, tehát sok a naiv és buta ember, aki hajlandó bármit elhinni. A legtöbb csaló bizony jó emberismerő és egy-két perc alatt kiismeri az alanyt, hogy lehet-e az orránál fogva vezetni vagy sem és onnantól kezdve azt mondja neki, amit hallani akar.

Vannak jósok, akik tényleg tudnak valamit, de sajna elég kevés és nehéz őket megtalálni. A jóslás bizony nagy felelősség, amit viszont nagyon sokan nem vesznek figyelembe. Egy félrevezethető, hiszékeny embernek rosszat jósolni akár olyan is lehet, mintha a "jós"-féle saját kezűleg ölné meg.

Bizony nem lenne szabad ilyennel játszani...

2011. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Valóban így van, hogy ők többnyire tudják úgy irányítani a beszélgetést, hogy leszűrjenek pár dolgot az emberről, és arról a témáról amit hallani szeretne mondanak vmi általánosságot ami sem nem jó, sem nem rossz, kihallja az ember amit hallani szeretne.

Anyósomnak ez a hölgy egyébként nem ilyen nagy dolgokat mondott, hanem pl azt hogy a kocsinkkal lesz valami kis baleset/sérülés. Két nap mulva egy bevásárlóközpontnál parkoltunk és mikor jöttünk ki láttuk, hogy egy bevásárlókocsit valaki frankón odatolt a kocsinak, kitört a hátsó lámpája..... (persze a kedves elkövető már köddé vált azóta... utálom az ilyen köcsög embereket)

Ilyenekről szó nem volt, hogy az elkövetkezendő években ez meg az meg amaz... jó munka sokpénz gyerek stb....

ebben lehet ködösíteni rendesen.

Én is szkeptikus vagyok, de ennél a hölgynél voltak olyan dolgok, amik bejöttek.

Köszi a választ, és egyébként képzeljétek én is látok elég sok dolgot... fehér falakat és egyebek.

Jó poén volt gondolom az írója szerint, de légyszi ilyenektől kiméljetek- nagyon köszi érte!! :-)

2011. jan. 21. 11:21
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez nem ennyire egyszerű.A jövőbe látó képesség létezik.Te is rendelkezel vele.A kártyát végül is te húzod.Vigyázz,mert a jóslat beteljesitheti önmagát!Kérheted őrangyalod segitségét is.A jövő nem feltétlenül determinált.
2011. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!