Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nemsokára Ouija táblával...

Nemsokára Ouija táblával kifogom próbálni a szellemidézést. Ti mit gondoltok ezzel kapcsolatban tré az egész vagy veszélyes, talán még sem kellene?

Figyelt kérdés

2. barátommal egy régi elhagyatott kórházban ahol haltak is meg emberek. (Utána olvastam a neten és tényleg sokan haltak meg ott).



Azt hozzá tenném hogy nem azért van igazi Ouija táblám és nem egy pizzás dobozból készített szánalom amin betűk is vannak illetve nem azért megyünk egy olyan helyre ahol sok ember vesztette ott életét és nem otthon teás asztalnál körbe csücsülve háttérben valami Disco zenével közben chipset majszolva idézünk szellemet mert egyszerűen jó mókának tűnik vagy mert unatkozunk, csak tudni akarjuk azt hogy léteznek-e szellemek és az ő világuk amit csak úgy hívunk túlvilág. Sok képet-videót láttunk már az interneten "szellemidézésekről" meg kísértetekről 1szerűen csak tele van a hócipőnk ezekkel a marhaságokkal plusz egyik azt kommentálja hogy igen valóban léteznek szellemek,túlvilág stb...az alatta lévő pedig nem ez kamu az egész,hülyeség stb... ezért próbáljuk ki hogy vajon kinek és miben van igaza.


2011. febr. 4. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Áldásom rátok, készítsetek HD-s kamerával felvételt, hogy tisztán lehessen látni és után várjuk itt az oldalon. Mikor mentek?
2011. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mindenképpen írd vissza hogy mi történt
2011. febr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért az döbbenet, hogy egy olyan kórház van, ahol sokan haltak meg. :D
2011. febr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

igen az tényleg poén hogy létezett egy kórház ahol sokan haltak meg, esetleg a temetőben is lehet szellemek?

nyugi kérdező ez csak poén, én hiszek pár ezoterikus dologban

2011. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
A szellem világ nemlátható,de érzékelhető mint pld. az áram , nemlátod de ráz .Veszéjes vizekre evezel mert nem könnyű külömbséget tenni a jó és a rossz szellem világ között. Ha sokan mondanak vala mit attol az igaz???? Egyedűl csak Jézus mondta magárol : Én Vagyok az Igazság.A Biblia tartalmazza azokat az információkat amire szükségünk van ,hogy a rossz szelemvilágtól megszabadúljunk,és ez nemcsk hit kérdése ,ezek tényeken alapszanak. Ha van hívő keresztyén ismerősöd ,jóvolna elbeszélgetni vele.Ha nincs ,kezd el olvasni a János evangéiumát!,és hidd elamit olvasol.
2011. febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

:))))) segitek. a vilagon semmi nem fog tortenni.


de van egy kiserlet, amit elvegezhetsz te is, bar mar tobbezren elvegeztek.


Ouija tablat lerakod, a 3 ember szemet, akik a poharat iranyitjak bekotod, es egy 4 ik ember kerdez es jegyzi a valaszokat. Neha meg is forgatja a tablat.


pontosan 0 valaszt fogsz kapni. EN is elvegeztettem egy hivovel a kiserletet. azota nem hisz:)

2011. febr. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném a helyetekben. Az argentin oldalazó törpe oltalmazza ártatlan lelketek!
2011. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]



Hmm... Utána néztem ennek a titokzatos argentin oldalazó törpének hát öööö nem is tudom mit mondjak rá bár elég érdekes volt a videóban tényleg látni valami törpe szerűséget, de azt hozzá tenném hogy a videó végén az a sikítás az vicces volt.

2011. febr. 6. 16:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem próbáltam, de van egy barátnőm, aki egy társasággal hónapokig Quija-zott, és nagyon durva dolgok történtek velük.

Tudom, nem ez volt a kérdés, de én nem javaslom nektek...

Mert valaki!valakik tényleg jönnek, de nem lehetsz biztos abban, hogy az jön, akit hívsz, és hogy aki jön, az milyen szándékú.

Talán tudod, hogy megidézni valójában azt lehet, aki valamilyen okból a köztes létben tartózkodik. Vagy azért, mert önként vállalta, hogy segítőként ott marad, vagy azért, mert nem tudott továbblépni, mivel az élete vagy a halála annyira csúnya volt. Gondolom, nem kérdés, hogy egy régi kórházban e kettő közül melyikből van több...

Szóval szerintem nagyon alaposan gondold át, mielőtt belekezdesz, mert nagyon-nagyon csúnya következményei lehetnek. Azt gondolom, hogy kíváncsiságból, "játszásiból" ilyesmit nem szabad...


Szép estét neked:

ParlanDo

2011. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom milyen veszélyekkel jár egy szellemidézés de merem vállalni a kockázatot nem vagyok egy ijedős természetű, de köszönöm a figyelmeztetést. Amúgy nem biztos hogy történni is fog valami, nem tudhatjuk előre.
2011. febr. 7. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!