Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez hihetetlen, miért van ez?

Ez hihetetlen, miért van ez?

Figyelt kérdés

Igazság szerint nem tudtam melyik rovatba irjam ezért irtam az egyébbe..

Aki szkeptikus, az ne is válaszoljon.kössz

Magam se hittem eddig az ilyen dolgokban és most már tudom hogy van,és hiszek benne!

Nos az van , kaptam egy parfümöt karácsonyra.

És van egy pasi akibe szerelmes vagyok, szinte minden nap eljön hozzánk itt van elvagyunk, de ha ezzel a parfümmel fujom be magamat,egyszerűen csinálhatok én bármit akár a fejem tetejére is állhatok, akkor sem jön!!NEM BEBESZÉLEM.

Egyszer sem taliztam vele, ahányszor befujtam magamat, vagy közbe jött neki valami, vagy csak nem jött..és ez már olyan durva.mert nincs rá más magyarázat, ahányszor nem fujom be magamat vele jön!ha befujom nem jön!!és nem őrültem meg.de komolyan valaki magyarázza már el nekem hogy ez most mi?

tegnap direkt megszagoltattam vele..olyan furcsa reakcioja volt, mintha nem nagyon tetszett volna neki..ma befujtam vele magamat, erre megint nem jött.szval kérek szépen magyarázatot de csak attól aki hisz benne!!!köszi


2011. febr. 9. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Dobd ki a parfümöt, és ha akkor is vagy jön vagy sem, akkor nem az volt a hibás. (De ha kicsit foglalkozol a valószinöségszámitással, akkor tudod, hogy MINDEN alkalommal vagy jön vagy nem az esély - és ez független a parfümtöl)
2011. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

figyelj

világi nagy haverok vunk.nincs olyan nap h ne jönne kivéve ha befujom magamat komolyan, sülve főve együtt vunk, de ha be befujom..nem jön.oké ki is dobom, de azért sznék rá választ kapni miért van ez

2011. febr. 9. 15:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Hmmm... kitől kaptad a parfümöt?
2011. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
anyukámtól
2011. febr. 9. 15:59
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

Elképesztő, egy varázsparfüm!

Ezzel jelentkezhetnél egy cirkuszba is.

2011. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Lehet, hogy anyukád titokban, a lelke mélyén nem nézi jó szemmel ez a kapcsolatot, és nem szeretné, ha találkoznátok.

Amúgy tényleg dobd ki a parfümöt.

Vagy add tovább másnak. :)

2011. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A második 2. válaszával egyetértek. Dobd ki, vagy amit akarsz, de ne használd.
2011. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:05


:O:O:O:O

anyu nagyon ellenzi hogy a sráccal lógok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ez miatt lehet?????????????????:O

oda adom a hugomnak, az jó????

2011. febr. 9. 16:15
 9/14 tetris ***** válasza:
Ez a parafümös sztori tök jó beszédtéma lehetne köztetek. Ha már más előnye nincs is.Lehet, hogy csak egy véletlenü az egész.
2011. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem próbáld ki, hogy megbeszélitek, hogy jöjjön és amikor már látod az ablakból hogy közeledik akkor gyorsan befújod magad és ha akkor vissza fordul valóban a parfüm a hibás!

Mi a parfüm márkája?

2011. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!