Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet a magyarázat? Elátkoz...

Mi lehet a magyarázat? Elátkozott ház?

Figyelt kérdés
A bérházban ahol laktam a szüleimmel, ha meghalt valaki utána még ketten követték. Apukám halála után meghalt még 2ember a házból. Utána pár évre megint meghalt egymás után 3ember. Nemrég megint elhunyt valaki és ahogy lenni szokott utána még ketten. Ez már azért is furcsa mert 27év alatt ennyi haláleset szerintem sok.
2011. márc. 3. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom
2011. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek sajnos, de hogy mi a magyarázat, azt nem tudom.

Nálunk a családban van ilyen szomorú egyezés :(


Dédnagyapám akkor halt meg, mikor nagyapám 6 éves volt. Nagyapám akkor halt meg, mikor apu 6 éves volt. Apukám azelőtt halt meg pár héttel, hogy öcsém betöltötte volna a 6ot. Remélem öcsémnek nem lesz fia :(

2011. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül sok
2011. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
o_O most nézem, hogy kijött a 666, ez már egy kicsit sok, nem?
2011. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Ilyen házakba jó hívni valakit, aki ért a tértisztításhoz. Én akkor kezdtem el sejteni, hogy valami van, mikor gyerekkoromban a szomszédban történtek dolgok. Mármint akkor nem sejtettem semmit, csak mostanában. Szóval kialakult egy szerelmi háromszög, aztán később az úr szeretője beköltözött a házba harmadiknak. A házat utána eladták, jött egy házaspár. Furcsa, de pár év múlva megint megjelent egy szerető, aki szintén beköltözött harmadiknak. A házat később megint eladták. Akik utána költöztek be, nagyon szerették egymást, aztán romlott a kapcsolat és pár éven belül szintén hárman voltak már. Most árulják a házat... Szóval igen. Vannak elátkozott, vagy legalábbis megszállott házak. Hívni kell valakit, aki tud segíteni.
2011. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenbe ostobaságot belemagyarázni? Még ha évente halt volna meg egy-egy ember,akkor sem lenne sok. Egy bérházban pedig laknak idősek és beteg emberek is. Aki beteg vagy öreg,az egy ismerős halála után sokszor maga is készül a halálra. Egyszerű pszichikai dolog.
2011. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 POciCi ***** válasza:
0%
Milyen fura h az ember egyszer meghal nem? Oo
2011. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!