Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg meg fogok halni...

Tényleg meg fogok halni hamarosan, vagy hülyeségeket gondolok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, illik-e ez a kérdés ebbe a kategóriába, de jobbat nem találtam.


Évek óta vágyom egy bizonyos dologra, régebben már azt is mondtam, hogy addig nem halhatok meg, amíg ez össze nem jön. Van még más célom is az életemben, de ez az, amit már tényleg nagyon régóta szerettem volna elérni. És most úgy néz ki, napokon belül megtörténik. Mióta ezt megtudtam, kezd olyan érzésem lenni, hogy nemsokára meghalok. Nem szoktam egyébként ezzel a sors-dologgal foglalkozni, csak nyugtalanít ez az érzés. Ugye csak beképzelem magamnak?


2011. márc. 11. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, velem is ilyesmi történt. múltkor majd meghaltam egy jó sörért.
2011. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a dolog, amire nagyon rég óta vágysz? Bungee jumping kötél nélkül? :D
2011. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Tűzz ki újabb célt amit még muszáj elérned!
2011. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy vannak még más céljaim is.
2011. márc. 11. 16:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem csak ennek a nagy dolognak az elérésére vagy hivatott az életben,véleményem szerint határozottan életben maradsz.De ha nem,akkor elmondhatod magadról odaát,hogy fejletten eldöntötted,megcsinálta,elérted:továbbléphetsz.
2011. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megcsináltaD
2011. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát jobb ha kivered a fejedből ezt a hülyeséget különben tényleg bevonzod és meghalsz...
2011. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak semmi panik, ha vannak celjaid, amiert erdemes elni, akkor szerintem elni fogsz. De amugy sokan elnek celtalanul is, egyik naprol a masikra...
2011. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, egy hónapja túl vagyok rajta és még élek :D
2011. máj. 7. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!