Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az átok fog? A kérdés mező...

Az átok fog? A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! A listaszerű megjelenítés és átláthatóság miatt van erre szükség! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

És ha igen, milyen átok fog jobban, az ellenséged vagy a testvéred átka.

A húgom már 5 éve egyfolytában, ha haragszik reám, azt mondja, hogy soha ne legyen szerencsém a nőknél,és nincs is nőm. Szerintetek az átok miatt?

Hogy lehet megtörni?


2011. ápr. 1. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
ez hülyeség, átok nem létezik
2011. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha fogna, akkor az lenne a világmindenség legnagyobb "konstrukciós" hibája. Gondold csak el. Avatatlan kezekbe adna olyan "jogosultságokat" melyekkel visszaélve beláthatatlanon lennének a következmények.
2011. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én hiába mondom a barátomnak, hogy fejbe találja egy velociraptor, mégse sikerül :$ Akkor most beteg vagyok? :S
2011. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért nincs nőd, mert lelkileg nyomorít egy beteg nő. Ez nem átok, hanem lelki sérülés folytán önbizalom hiány stb...

Megtörni a bajodat talán úgy tudod, hogy mikor bántana, akkor fájdalmadat dühödet kiadod és kivered ilyen átkozódáskor pár fogát:D

2011. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az útólsóval nem igazán értek egyet ugyan is erőszak nélkül is el lehet simítani a húgoddal ezt a átkozódás témát, és átkok csak akkor vannak ha hiszel bennük. Gondolkozz pozitívan és ne engedj a rossz gondolatoknak.
2011. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Még soha nem csaptam reá, még egyet sem, mert férfi vagyok. Ha megharagszik veszekszik, és közben átkokat szór.

Ilyeneket: Ne legyél soha boldog, ne legyen soha nőd,azt kívánom, hogy a nőd egy hárpia legyen, légy árkozott.

2011. ápr. 1. 17:59
 7/12 anonim ***** válasza:
igen van átok.de testvéreddel beszélszj hogy ne átkozódjon vagy akkor átkodz el te is hátha fog a te átkod is és akkor legközelebb ő se mond ilyeneket.
2011. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
a tesod boszork*ny?:)) en is szoktam mondani hogy hajja meg g*cii de nem vesszuk komojan :)) de ezekre az atkozodasokra csak a satanistak kepesek...
2011. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 drakula01 válasza:
omg...istenem átok nem létezik!már bocsi de ez úgy hülyeség ahogy van :)
2011. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az átok, ha van is és működik is, akkor az univerzum legeslegnagyobb hibája. Ugyanis milyen erős és másokra hatni tudással együtt járó hatalmat ad mindenki kezébe. Olyanokéba is, akik erre nem lennének jogosultak. Minden ember a földön istent játszhatna.

Azt az egyet el tudom képzelni, hogy a labilisabb, befolyásolhatóbb emberre tudat alatt képes lehet hatni egy másik személy "átka". Pl egy elhagyott szerető azt mondja, hogy légy átkozott és soha többé nem lesz csajod. Ha valamiért az empátia és az érzékenység felülkerekedik benned a racionalitásokon, akkor a tudatod mélyébe ez beépül és gátol a kapcsolatteremtésben. De ez inkább szuggesztió, mint "átok".

2011. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!