Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előző életemhez lehet köze?

Előző életemhez lehet köze?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megmagyarázni miért, de ha a sivatagra gondolok vagy valami hozzá kapcsolod dologhoz. Honvágy érzet fog el de nagyon erősen. Olyan mintha ott éltem volna eddig és el kellett költöznöm vagy nem tudom. Pedig sosem jártam ott. Lehet hogy előző életembe ott éltem? Vagy csak vonz ez a téma ? de ennyire?!..
2011. ápr. 14. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs lehetetlen. :-)
2011. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 slora ***** válasza:
tudod én is így vagyok vele de engem Anglia vonz nagyon nagyon...egyszer kiskoromban jártam ott most szombaton megint megyek.lehet h tényleg az előző életedben ott éltél
2011. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó ha hiszel valamiben, amúgy miért ne? Végülis senki se tud semmit bizonyítani
2011. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát engem Németország :). Lehet én voltam Hitler? >:D
2011. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Háát, ki tudja xDD


Néha amikor így belegondolok úgy hiányzik az az egész .. annyira fura.. :)

2011. ápr. 14. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a sivatagokkal... :D De ezt egyszerűen csak az USA-mániám egy részeként fogom fel, és ennyi. :D
2011. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:DD

Nekem inkább Egyiptom..:) De nagyon durván xD

2011. ápr. 14. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy szereted, szimplán, valami miatt "bejön", amit nem tudsz leírni, de nem is tudod pontosan, mi az. :D Olyasmi vonzódás lehet, mint a szerelem. Mármint hogy nem az előző életedből hoztad... :)
2011. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehetséges :D

köszönöm a válaszokat.

2011. ápr. 15. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!