Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igen ritka, de mégis mit...

Igen ritka, de mégis mit "jelent" a tenyéren és talpon az anyajegy? (Normális válaszokat várok. Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam a neten, hogy kifejezetten ritka a tenyéren és a talpon az anyajegy. Egyik osztálytársamnak (lány), mindkét helyen van egy-egy, mindkettő a bal végtagjain. Lehetséges, hogy ennek van van valamiféle jelentése? És ha igen, mégis mi?

/Zárójelben kérdezem, hogy ugyanennek a lánynak hihetetlenül eltérőek a tenyerében a vonalak. Már a tanárok is megjegyezték, hogy ez igen ritka. Ennek mi a jelentése?/


2011. ápr. 19. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Tényleg ritka? Akkor én ritkaság vagyok! :-) Nekem a talpamon van, ott a belső felén azon a lúdtalp részen vagy hogy mondjam. De nem a bibircsókos anyajegy, hanem olyan, ami egy szintben van a bőrrel, csak épp barna. Már gyerekkorom óta van.


Kíváncsi vagyok mit mondanak erről a boszorkányok! :-)

2011. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Neménvagyokaz ***** válasza:
73%
Akkor én is ritkaság vagyok. Mindkét tenyeremen van anyajegy.
2011. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
nekem a kislábujjamon :D
2011. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem olvastátok végig a kérdésem! Nem kértem, hogy jelezzétek, hogy hol van anyajegyetek, mert nagyon nem érdekel. Leginkább válaszokat vártam volna a kérdésemre...
2011. ápr. 20. 08:35
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Mi is a válaszokat várjuk, azért írtunk ide, hogy megmaradjon a kérdés a listában. De sok eszed van.

A kérdésed is eléggé agyament, épp ezért különösen érdekelne valami "tudományos" válasz. De gondolom te is gondolhatod, hogy olyan nincs, hisz bárhol lehet az embernek anyajegye.


Esetleg ha a tudomány rovatban kérdezted volna, akkor valami orvosjelölt válaszolt is volna.


Na de itt vagyunk, valaki írjon már valami álmagyarázatot, hadd legyen kielégülve a kérdező!

2011. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
már boccs, de ha már hárman jeleztük ezt, akkor már nem annyira ritka szerintem..., te meg egy hatalmas bunkó hogy így reagálsz, gratulálok
2011. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg bunkó vagyok, helyes a megállapítás.

Egyébiránt még mindig nem kérek olyan hozzászólást, ami nem a témához kapcsolódik, illetőleg megválaszolja azt. Lehet, hogy én bunkó vagyok, de ti meg sötétek.

2011. ápr. 28. 16:47
 8/11 anonim válasza:
95%
Semmi különöset nem jelent. Tény, hogy kisebb az esély genetikailag arra, hogy ott fog kialakulni, de bárkinek megvan rá az eélye, teljesen normális.
2011. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gica101 válasza:
100%
Én nem régiben azt hallottam a tv.-ben, hogy akinek a bal tenyerében van anyajegy az előző életéből hozza a boszorkányságot akinek a jobb tenyerében van az ebben az életben tesz rá szert.
2012. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bal tenyér, bal talp :P
2012. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!