Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik kipróbáltátok, mit...

Akik kipróbáltátok, mit tapasztaltatok asztrál utazás során?

Figyelt kérdés

Csak olyanok válaszára vagyok kíváncsi,akik nem csak olvastak róla,hanem át is élték az élményt!Szkeptikusok és drogosok véleményére természetesen nem vagyok kíváncsi!

Élménybeszámolókat várok,hogy tudjam,érdemes e nekem is kipróbálnom,megéri e a fáradtságot.


2011. ápr. 25. 20:19
1 2
 1/11 3rdeye ***** válasza:
eddig csak egyszer sikerült "majdnem", vagy nem is tudom hogyan fogalmazzam. sikerült elérnem, hogy úgy éreztem, nincs testem, nagyon homályosan láttam, és hegyek közt voltam, legalábbis olyanok voltak a körvonalak. éreztem, hogy kicsit fúj a szél. Aztán valamiért hirtelen "visszatértem" és pár másodpercig nem tudtam megmozdulni, azt hiszem ezt hívják paralízisnek. azóta sem sikerült ezt az utazást újra produkálni sajnos
2011. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát a helyzet az hogy csakúgy nem tudod ezt kipróbálni.Én anno azt sem tudtam mi ez.Spotán történik a legtöbb ilyen élmény de változó ki meddig jut el.Gyakran átmegy tudatos álomba ami meg ugye már nem az tehát amire a legtöbb ember kíváncsi lenne aki hallott már erről hogy eljuthatsz bárhova a testeden kívül ez nagyon ritka.

Ha spontán is történik nagyon szerencsésnek kell lenned hogy sikerüljön de mégis ez a legnagyobb valószínűsége hogy így történik a tudatos testelhagyás nagyon nehéz.

Velem azt hiszem 1szer történt meg ez de már nagyon rég volt.Odáig jutottam el csak hogy felültem az ágyon éreztem ahogy kiemelkedem a testemből a testem pedig ott maradt nem tudtam megmozdítani.Nagyon furcsa az egész egyébként az a buktatója h alvásparalízissel indul lebénulsz és hangos zajt hallassz a szemed folyton leakar csukódni,sokszor önkéntelen izomrángások is vannak+halálfélelem ami miatt a legtöbbször nem sikerül a kilépés...ezek így együtt ami meggátolja h sikerüljön a legtöbb esetben de ha letudod ezeket küzdeni akkor megvan rá az esély hogy megtörténhet.

2011. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 3rdeye ***** válasza:
jaaa igenigen,gyerekkoromban volt olyan, hogy láttam magamat aludni, egyre távolodtam, majd visszatértem a testembe
2011. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most mér kell diszkriminálni a drogosokat, ők talán nem asztrálutazhatnak? :(
2011. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és a szkeptikusok sem asztrálutazhatnak?:(
2011. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21:52 a drogosok akkor utaznak amikor akarnak! ezért jó annak lenni :!!!
2011. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak nem biztos h tudni fognak bármiről mikor "kitisztulnak"
2011. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

22:45 dehogynem. van aki megmondja hogy 13000 évig lakott az univerzum másik felén egy tündérekkel teli bolygón.

és oda a hiper űrön keresztül repülve jutott el.

2011. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezek csak fantáziálások:):) de gondolom nektek minden az ami nem "földhözragadt"
2011. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem feltétlen fantáziálás minden. őszintén szólva én már nem lepődök meg semmin.



az asztrális utazást ha megakarod próbálni akkor azt tudom ajánlani meditálj minden nap amikor csak ráérsz. Akik igazán csinálják azok nem hegyekre repülnek az elején meg ilyenek hanem csak körbe sétálnak a szobában a meditáló testük mellett. Ha már ez megy na utána mehet a repülés :P

2011. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!