Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem tudtam eldönteni melyik...

Nem tudtam eldönteni melyik kategoriába soroljam be (álomfejtés vagy UFO észlelés) ezért inkább az egyébre mentem elöző éjszaka történt velem valami fura dolog magyarázat lent gondoltam meg kérdezem mi a ti véleményetek erröl?

Figyelt kérdés

álmodtam valami rosszat nem emlékszek mi volt az csak az érzésre emlékszek... nagyon rosszul voltam mintha kinoztak volnafelébredtem és a félhomályba felettem láttam elsuhanni fekete foltokat, alakokat gyorsan magamelé kaptam a kezeimet becsuktama szemem pár percre rá mire kinyiotam nem volt ott semmi a kezeim lent voltam és mintha vigyáz állásba lettem volna ugyfeküdtem felfele nézve és a legfurább hogy nem tudam mozogni probáltam a kezeimet mozgatni éreztem hogy az izmaim müködnek de nem történt semmi egyhelyben volt minkét kezem aztán elaludtam és nagyából ennyi volt reggel mikor felébredtem eszembe jutott egy film amit nem régen láttam ugy 2-3 hete

ufókrol szolt és hasonlo dolgok történtek benne...


2011. máj. 14. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

> mi a ti véleményetek erröl?

Alvási paralízis:

[link]

[link]

2011. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szóval akkor alvásparalízisem volt?

amugy ahogy elolvastam téleg ráillik meg már hallotam erröl csak nem tudtam pontosan mit jelent

köszi a segitséget

2011. máj. 14. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!