Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » LastOneLeft! Mit gondolsz a...

LastOneLeft! Mit gondolsz a különböző hatalmakról, mint pl. az Illuminátusok? Ők hogy illenek a képbe? Talán ők találták ki az Önvaló Bölcsességét is?

Figyelt kérdés
Elég sok kommentedet olvastam már, nagyjából fel is fogtam őket, bár nem mindegyik részét. De azt nem értem, hogy akkor az Illuminátusok pl. hogy jönnek a képbe. Ők úgy tudom nagyon is céltudatosak, és egy új világrendet szeretnének létrehozni, a Fenevad nevében, tehát ki lehet mondani, nem az emberek javát szolgálják, és már mindenhol ott vannak. És én ezt nem értem..ha igaz, amit te mondasz, akkor hogy lehet, hogy létezhet egy ilyen nagyhatalmú gonosz csoport? Vagy talán ők találták ki az egész Önvaló Bölcsességét is?
2011. jún. 13. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az a helyzet, hogy ha jól gondolom, hogy kik is az illuministák, akkor azok jól tudják milyen hatalma van az emberi elmének, vagyis mennyire befolyásolható, manipulálható, DE magáról az egyetemes Elméről nincsen fogalmuk, vagyis nem kifejezetten veszik számításba, azaz "tojnak bele", mert ha nem tennék, akkor bizony nem így állnának a dologhoz, hogy megvezetik az embereket...Viszont az Önvaló bölcsessége pont arról beszél, hogy "hahó" minden csak mentális, és az emberi elme olyan hatalommal bír, hogy képes elhitetni önmagával bármit, sőt amit hisz magáról azzá válik, de ha megragadja az egyetlen Elmét, és Annak hozzáállása szerint él, Azzal válik azonossá, akkor kiszabadulhat abból a fogságból, melybe önmagukat taszítják ezek az illuministák félrevezetéseivel, befolyásolásaival. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

szép voltam, elolvastam..:)


Bár ha jól sejtem ezek sem térnek el sokban attól, amit leírtam, és lehet ugyanaz a kettő...a lényege, hogy az Önvaló bölcsessége nem azt mondja, hogy csináljunk még egy rendet, hanem az egységet hirdeti, és nem vesz konkrétan fel nevet...ha ezek az illuminátusok ötlete lett volna az Önvaló bölcsessége, akkor már réges régen rend lenne a Földön és önzetlenség...mivel ha jól tudom, ezek már régóta működnek...de láthatjuk, hogy nem igazán a feltétel nélküli szeretet a mérvadó az emberek viselkedésében a bolygón,, sőt pont az önzésre hajlanak izomból az emberek, és sokan el sem hiszik, hogy létezik totális önzetlenség. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

egyébként úgy jönnek az ilyen rendek a képbe, hogy szimplán tévednek, azt hiszik a rosszról, hogy az a jó...ilyen egyszerű...mivel nem látják az Egész mögött a Értelmet...mert leköti őket az Elme által indukált világ illúziója, és szó szerinti anyagi javakat akarnak, hiába tudnak esetleg arról, hogy majdan lesz következő életük is...az pedig, hogy hogyan létezhet ilyen hatalmú csoport előzőleg kifejtettem...és ne feledkezzünk meg arról ,hogy ami keletkezik(gonosz hozzáállás) az meg is szűnik...mivel ezen rendek tagjai majd tapasztalják negatív cselekedeteik visszahatásait...:P


üdv és bocsi, hogy háromszor kellett válaszoljak

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
csak egy kérdés. honnan tudjátok hogy léteznek?
2011. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jún. 14. 09:05
 6/6 anonim ***** válasza:

csak egy kérdés. honnan tudjátok hogy léteznek?


Teljesen mindegy, hogy léteznek e ilyen szervezetek vagy sem, a lényeg, hogy a definíciójukból kiindulva tettem meg a válaszomat. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!