Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mostanában hallucinálok,...

Mostanában hallucinálok, régen sosem volt ilyen, viszont mostanában elég sűrűn. Mi lehet ennek a kiváltója?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


A skizofrénia leggyakrabban fiatal felnőtteknél jelentkezik először. Az pedig nagyon nem játék.

2011. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok, de miért keverjük ide a skizofréniát? Csak hallucinálok olykor, megjegyzem egészen kellemes dolgokat, csak fura, mert eddig sosem volt ilyen.
2011. júl. 28. 19:21
 3/12 anonim válasza:

Mikortól jelentkeztek a tünetek??nem ettél valami olyasmit amit eddig is csak ritkán,vagy egyáltalán nem?

Vagy nem dolgozol/tanulsz/élsz olyan helyen,ahol szivárog valamilyen gáz???lehet neurotikus eredetű is,mivel a hallucináció az agyban jelentkezik,de okozhatja hallucinogén anyag is..mindenképp javaslom a vizsgálatot,minél előbb!!bármi állhat a hátterében,lehet,hogy könnyen megoldódik,mert valamit ettél,de lehet súlyosabb is(ezzel nem akarlak megijeszteni)szóval érdemes beszélni róla az anyukáddal,vagy/és a háziorvosoddal,aki adhat beutalót egy vizsgálatra!!

Írj,ha megoldódott!:)

2011. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
legegyszerűbb,és legcélravezetőbb egy vérkép lenne...az mindent kimutat...előző voltam.
2011. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vidéken élek, egész nap nyitva a szobám ablaka, nem hinném, hogy a gáz miatt lenne. Az étkezésem olyan, mint régen, szoktam enni új dolgokat természetesen néha, ahogy mindenki más. Az orvos már nekem is megfordult a fejemben, de nemsoká vár rám egy műtét, tehát elég gondom van most enélkül is, de mindezek után beiktatok egy vizsgálatot! :)
2011. júl. 28. 19:48
 6/12 anonim válasza:
örülök neki,hogy elszántad magad:),tudom nem egyszerű így még egy műtét mellett sem,de az egészséged érdekében történne
2011. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
valami trauma esetleg nem ért téged, családodban fordult már ilyen elő?
2011. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem ért trauma, és a családban sem fordult elő, csak úgy előjött.
2011. júl. 28. 21:02
 9/12 anonim ***** válasza:
a skizofrénia rendszerint hallucinációkkal jár,ezért írta az egyik válaszoló.miket hallucinálsz? nem biztos,hogy baj van,ha más mentális tüneteket nem észlelsz,(pl.agresszió,szorongás,különböző téveszmék)és a körülötted élők sem,akkor nem kell aggódni.
2011. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én arra gondolok régebben sokat gáztöltőztél. Nem egészséges.
2011. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!