Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg világ vége lesz 2012...

Tényleg világ vége lesz 2012 december 21-én?

Figyelt kérdés
mert kicsit félek :/
2011. júl. 29. 19:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
5%

Kérdésem az összes szkeptikus hozzászólónak és tudományosan alátámasztónak...


Van-e közöttetek egyetlen egy is, aki maga a Teremtő Isten, aki dönt mindenki életről és a haláról is?


Ha nincs, akkor pedig, hogyan mertek egy olyan dologról BIZTOS VÉLEMÉNYT mondani, amihez nektek aztán semmi közötök nincs.


Az az érzésem egyikőtök sincs abban a helyzetben, hogy tudhassa a világvége dátumát és kimenetelét.


Nyugtassátok csak magatok, rendben. Nektek lesz rosszabb, ha készületlenül ér.


Én is csatlakozom ahhoz a kevés hozzászólóhoz, hogy bízom abban, mielőbb itt lesz, ha már mindenki annyira szereti homokba dugni a fejét és megmagyarázni mindent, olyanokat, amihez halvány lila gőze sincs és nem is kompetens benne.

2011. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
84%

vagyok, aki vagyok


"Ha nincs, akkor pedig, hogyan mertek egy olyan dologról BIZTOS VÉLEMÉNYT mondani, amihez nektek aztán semmi közötök nincs."


Á, üdv Teremtő Istenünk, elnézésed kérjük, mert létezik a szabad vélemény kinyilvánításának joga. Most, hogy erre ráébresztettél minket, rögvest másként fogjuk szemlélni a dolgot. Én azonnali hatállyal nekikezdek a bunker építésének a hátsó kertünkben és a sarki közérten felvásárolom az összes konzervet.

2011. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
37%

Kedves "vagyok aki vagyok"


Arra nem gondolsz, hogy nem mindenki olyan naív, hogy elhiggye ezt a teremtő isten maszlagot?


Szép dolog a vallás, de ne akard senkire ráerőltetni.

2011. júl. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
100%

vagyok, aki vagyok!

A tudományt be tudják bizonyítani, míg az istened létezését nem. Szerinted melyiknek higgyünk? Akkor mondunk véleményt, amikor akarunk. És honnan tudod, hogy nincs a válaszírók között a teremtő? :) A maják sem voltak istenek, ilyen felfogással pedig ők sem tudhatják. Szóval várd csak a világvégét. 1999 decemberében is ezt tetted?

2011. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
71%
Jó Istent meg a az ő világ végét hagyjuk már, ez is kb. olyan lesz, mint a föld lapos, aki szerint nem, azt az antikrisztus hitegeti - ja nem is, bocsi ; a nap a föld körül kering, aki szerint nem azt az antikrisztus hitegeti - ja nem is, bocsi; csak a Föld van - ja nem is bocsi ; és akkor Isten mindent megteremtett blablabla, hogy a dinoszaoruszok, hát a dinoszaoruszok azok izéé ümm hümmm... Az Istenes dolgokkal pont, hogy cáfolod a világ végét, mert eddig kb. semmi nem jött be, amit az egyház tudományos dolgokkal kapcsolatban állított.
2011. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
Persze hogy lesz, de hasonló helyről származó hírek szerint pár napot csúszhat a dolog, azért én még karácsonyban gondolkodok..
2011. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
25%

Igen, néha nem ártana egy kicsit gondolkodni, mielőtt valaki a "tudomány" mellett érvel... Istennel szemben.


Na lássuk?

Ott voltál-e bármelyik hipotézis tudományos bebizonyításánál?


Ha nem, akkor miért hiszed el, miért állítod be tényként?

Te valóban ennyire naiv vagy, illetve másokat akarsz hülyévé tenni?


Ha nem tudtad eddig, akkor jelzem, hogy olyan kutatási eredményeket szokás prezentálni, amiért éppen megkapja a nem tisztelt "tudós úr" a fizetését... (vagy szerinted, ha valaki nem azt bizonyítja be, amit a főnöke AKAR, akkor a munkahelyén maradhatna sokáig??)


Te túl sok amerikai mesefilmet nézel, kedves tudományosan megmagyarázó... és azzal bizonyító...


Ne haragudj, hogy kérdezem, de te már betöltötted a 10 éves kort, hogy még ezen a "tudományos" hazugságok szintjén érvelsz?


Ha jól emlékszem, akkor már tudományosan bizonyították, hogy a kőolaj el fog fogyni 20 évvel ezelőtt és mégsem történt meg, de még 20 év múlva sem történne meg (ha élnének még akkor emberek..:) )


Ha jól emlékszem, azt is "bebizonyították tudományosan" nem is olyan rég, hogy a sarki jegek csak több száz év múlva olvadhatnak el, de ma már pár évről van szó...


De ezt is hazudták már "tudósok", hogy csak 50 év múlva lesz 0,1 fok változás a klíma fölmelegedésben, és ehelyett, már sok területen mértek több mint 8 fok emelkedést...


De nagyon sok ilyen van, sőt szinte minden tudományos bizonyítékot később biztosan megcáfolnak...



Istenről bizonyíték?

Szerinted nincs?

Talán nézzél utána, mielőtt ezt állítod, tudatlanul.


Csak egy költői kérdés előre:

Miért van az, hogy a lakatlan szigeteken, de más kultúráktól elzárt népeknél, törzseknél is szinte mindenhol hisznek Isten létezésében? És biztosak abban, hogy létezik, nem azt mondják talán...

Miért? Hogyan lehet ez?

Ez nem lehet véletlen, mert már önmagában az is képtelenség, hogy egyetlenegy embernek ennyire szokatlan és rendkívüli dolog jutna eszébe - csak úgy magától -, de az, hogy mindenkinek, mindenhol eszébe jusson az mér szerintem lényegesen több, mint bizonyíték...


Aki gondolkodó lény, annak már önmagában ez bizonyíték lenne.


Aztán?

Hallottál te már a Piramisokról?

Itt élsz a földön?

Nézz már utána légy szíves, hogy miért nem tudnak ilyet még ma sem építeni, sőt soha nem is fognak tudni....???

Hogy lehetséges ez?


Elárulom, hogy a piramis belülről üres, nincs boltív, nincs tartóoszlop, sőt úgy vannak egymásra téve a sorok (kövek), hogy már a második sor összeomlana, amikor ráteszik az elsőre, mert túl kicsi az alátámasztás alatta.

De ettől függetlenül mégsem dől össze, de nem értik a te tudósuraid miért...


Illetve értik, mert ők tudják, hogy azt bizony Isten teremtette és nem rabszolgák csinálták, hiszen ma sem tudnák, de ezt megtenni, de nem verik nagy dobra....


A piramis örök mementóként áll az embereknek Isten létezését igazoló TÉNYKÉNT!!!!


De azok biztosan tudatlanok, akik csak a hazugságot igazoló tudósoknak ás a médiának hisz, amiben ezeket elfelejtik alaposan kivesézni, mert még esetleg felébrednének az emberek...


Ennyit a Ti tudományotokról..., szerintem ideje lenne egy kicsit gondolkodni is mielőtt írtok erről-arról butaságokat...


És az igaz, hogy van szabad vélemény csak ott a probléma, amikor valaki a saját, szubjektív véleményét, objektív tényként közli másokkal akkor, amikor arra semmi bizonyítéka, tapasztalat nincs!

Csak légből kapott álhírek és áltudományos magyarázatok!


Ez akár akaratlagos, akár nem de mások manipulációjához vezet. Ezért is ennyire buta ma az emberiség...


Bárki írhatja azt, hogy "talán nem", "szerintem nem", de azt, hogy "biztos nem lesz", na ezt sohasem írhatná le, annak akinek egy csöpp esze is van, hiszen az illető biztosan nem ismeri a jövőt, vagy tévedek?


Nem szükséges kiforgatni a szavaimat...

2011. júl. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
Ha lesz,akkor nagy valószinűséggel emiatt ------> [link]
2011. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
15%

Kedves utolsó!


Igen lehet ez fokozott naptevékenység vagy éppen egy kisbolygó is, vagy sugárszennyezés egy felrobbant atomerőműből, vagy bármi más, ugyanakkor aki tudja, hogy létezik Isten az, azt is tudja, hogy minden pontosan az ő akarat szerint alakul.

Ha akarja akkor normális az időjárás, ha akarja, akkor olyan mint most. Talán elgondolkodik néhány, hogy vajon miért van őszi idő szinte mindig nyáron...


Tehát - felülről nézve - egy fokozott naptevékenység ellen is lehetne mit tenni - sőt be sem következne -, ha éppen megérdemelné azt az emberiség...


Jó lenne, ha esetleg néhányan nem a tudományban hanem Istenben és a hitben keresnék a megoldást.


Elég jellemző lehet az itteni statisztika, hogy mennyien hiszik, hogy biztos lesz és mennyien tagadják azt...


Jó merengést mindenkinek!

2011. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsére kevesen vannak a te álláspontodon, és többen részesítik a tudományt előtérbe mint az akárhányadik vallást, melynek legtöbbje arra megy ki, hogy az éppen illetékes egyház minél jobban megszedje magát. Ha az emberek többsége úgy gondolkodna mint te, még mindig a középkorban lennénk.
2011. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!