Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg világ vége lesz 2012...

Tényleg világ vége lesz 2012 december 21-én?

Figyelt kérdés
mert kicsit félek :/
2011. júl. 29. 19:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
58%

"Miből veszed, hogy én nem becsülöm meg mások találmányát? Azért mert a tolvajokat nem becsülöm meg, aki másoktól való lopásokból gazdagodnak meg?

Te - tudva vagy sem - de a tolvajokat becsülöd és ez nagyon szomorú."

Kicsit már (ó, bocs, nem is kicsit) megítéled az embereket a SEMMIBŐL. Szeresd felebarátod. Nem? Mert én úgy látom, hogy nem. Nem becsülsz meg SEMMIT. A netet is csak használod, közben meg lecsalózod azokat, akik valamit kezdeni akartak az életükkel. Gondolom azt sem hiszed el, hogy a Föld geoid alakú, és akik ezo-val foglalkoznak szívesen megégetnéd. Szánalmas vagy a hívők közt is, mert egyből mindent mondassz a 'hitetlenekre'. A te jézusod sem mondott mindenfélét az ő támadóira, hanem csendben tűrte. Javaslom, vegyél róla példát.

2011. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
58%
Ó, és még valami. Volt egy hívő osztálytársam, és nem vetette meg érdekes mód a kémiát, a fizikát, és a földrazot. Ezek mind a tudományhoz tartoznak. érdekes, hogy Ő nem akart mindenkit meggyőzni, hogy ők a hülyék és a csalók, mert a tudomány egy sz@r, és hülyeség. Szerinted akkor az istened mindenkinek más 'igazságot' mond? Kicsit vegyél vissza, még megjavulhatsz, és beállhatsz a hívők soraiba. Meg menj el gyónni. Rádfér. A csalók is emberek, és "szeresd felebarátod!" Így nem fogsz a mennybe kerülni. Megkérek egy hívő barátomat, hogy imádkozzon érted.
2011. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 Tom Benko ***** válasza:
58%

Nem emberi, hanem matematikai logikával bizonyítani. Az "emberi logika" ugyanis néha elbűvölően hamis, ellentétben az előbbivel.

A publikációkat nem minősítenék hazugságnak, ha rendesen alá van támasztva.

Hát, a semmiből ugyan nem, de teremtettem már embert... Remélem, te nem, és nem is fogsz... Őszintén remélem. Egyébként nem kell hozzá nagy tudomány. :) Az meg, ahogyan összevissza kevered a valahonnan elcsípett fogalmakat, még inkább rávilágít arra, mennyire nem vagy tisztában mindezzel.

Miért én bizonyítsak? Te állítod, hogy létezik, téged terhel a bizonyítási kötelesség. No hajrá, bizonyíts, de amíg ez nincs meg, addig ne erőlködj, mert mindketten megszakadunk. Te az erőfeszítéstől, én a röhögéstől.

Gondolkodni pedig elég komoly dolgokon szoktam, állításoddal ellentétben.

A végére: És te meddig maradnál életben ugyanott?

2011. aug. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim válasza:
55%

Csak a jelenlegi világrendnek lesz vége.

Azután az emberiség elindul a felemelkedés útján, és aranyvárosok lesznek világszerte (nem az épületek hanem a városok aurája lesz aranyból).

Az emberek tisztelni fogják egymást, nem lesznek betegségek, nem lesznek háborúk, mindenkinek lesz megélhetése stb.

2011. aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
59%
És sajtból lesz a hold.
2011. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 klixa ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ne keseredj el, ha ennyi tudatlan és gyalázkodós ember él a földön. Nem véletlenül közeleg a világvége sem, ők azok, aki csak a hazugságokban képesek elhinni és megvédeni ha az igazságot hallják, akkor azt minden erejükkel eltapossák.


Én is sajnos úgy hallottam (több személyes ismerőstől), hogy a mai magyar feltalálók választhatnak a hajléktalanság és a halál között. Más alternatíva legfeljebb 100000-ből egynek lehet, de az sem került a köztudatba.


Itt most szándékosan nem veszem figyelembe az egyetemekre bekerült protekciós tudósokról, akik már nyilván a sötét oldalt erősítik, hiszen benne vannak a bizonyos lepénzelt, kapcsolati körben.


Az aki annyi magyar feltalálóról tud (nem egyetemi végzettség, mert a tehetséget nem tanulni kell, mert az veleszületett), az soroljon már fel 10-et legalább.


De lehetőleg ne a rubik kockát emeljük ki, mert annak az emberiség fejlődése szempontjából nincs nagy értéke.


Azért az érdekes, hogy egyetlen nagy találmányként csak a számítógépet tudják állandóan példának felhozni...

2011. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
35%

Kedves Kételkedők!


Hogy én semmit nem becsülök.


...Nem én, hanem az Égiek nem becsülnek semmit a mai rothadó világból, így aztán belátás és megbizonyosodás után nyilván én sem. De ez innen már tapasztalat és nem feltételezés, mint ami alapján Te ítélkezel felettem is.


Érted-e mi a különbség a Te Ítéleted és közöttem.


Amúgy ne Ítélj, hogy ne Ítéltess!


Én azt amit hallok, csak közvetítem az itteni olvasóknak.


Ha Te is tudnád az Igazságot, akkor nem sok becsülni valót találnál ebben a világban.


Neked lehetőséged lenne elfogadni azt, hogy igen én olyan információkhoz is hozzájutok - hiszen az állítólagos bibliaírók is ilyenek voltak - , amihez Te nem.


Ha nem hiszed, hogy létezik ilyen, akkor Te a bibliát, egyházat és Isten is nyilván kétségbe vonod.


Te annak az ellenkezőjét nem állíthatod feltételezések - nem tapasztalatok - alapján, amit én, amíg nem bizonyosodtál meg a róla, hogy hazudok!


Ugye? Te csak feltételezel valamit és azt Igazságnak állítod be!

Mert én nem feltételezek, hanem tudom, amit tudok.


Honnan tudom? (aki még nem tudja)

Úgy, hogy ezer és ezer jelenlegi földi tudástól eltérő információt kaptam és azok mind bebizonyosodtak. Ha Te is kaptál volna csak 100 olyan információt, ami a saját tudásodtól eltérő és kiderülne, hogy az az igaz, amit mondtak Neked, akkor Te sem kételkednél már abban, hogy az Igazágot hallod.


Ha mégis kételkednél, akkor valami kivizsgálásra kellene menned!


Lenne rá lehetősége mindenkinek, de nem tette meg mégsem.


De itt mindenki csak mocskolódni kíván, hogy én ilyen meg olyan vagyok.


Bárki írhatna nekem privátban - ha valóban az Igazságot szeretné hallani -, pl. hogy:

"...szeretném, ha az én konkrét problémámra választ adnának fentről."


Megtette ezt bárki is?

Ez lehetne a bizonyság.


Ezzel például megbizonyosodhatnál, hogy hazudok vagy sem. De mégsem tetted meg, mert Te nem is akarod tudni az Igazságot, sőt Te csak TAGADNI AKAROD az IGAZSÁGOT!


Ez a szomorú Igazság.


Ezt nem értem mire érted:

"A netet is csak használod, közben meg lecsalózod azokat, akik valamit kezdeni akartak az életükkel. "


Tehát szerinted az nem csalás - Te úgy hívod, hogy kezdenek valamit az életükkel? -, ha valaki ellopja az eredeti feltalálótól a találmányát és eladja, mintha sajátja lenne?


Elég érdesek megközelítés, de sajnos valóban ilyen ez a világ. Ma normális, hogy ellop mindenki mindent és attól még jó fejnek is tekintik...


Szomorú, hogy Te is így gondolkodsz és még reklámozod is.


Ha esetleg viszont arra gondolsz, hogy egy vagy több konkrét feltalálót ismersz, aki a saját (KOMOLY) nagy értékű találmányát eladta akkor küldd el légy szíves az elérhetőségét, mert szeretném megismerni, megérteni, neki hogyan sikerült ebben a világban ez.


Attól tartók nincs ilyen ismerősöd. Akkor viszont ne beszélj légy szíves a levegőbe - főleg engem ne rágalmazz hazugsággal -, mert én saját tapasztalatimról írtam, nem feltételezésekről.


Azt is tapasztaltam, hogy a feltalálók egyáltalán nem kapnak komolyabb támogatást az államtól, azt is csak az egyetemi ingyenélők és korrupt CÉGEK között osztják szét, feltalálók pedig nem kapnak támogatást(legfeljebb néhány 10ezer vagy 100ezer forintot, ami semmire nem elég), ezért lesznek aztán hajléktalanok.


Azt szeretném "megérteni", hogy egy egyetemnek mi köze van a feltalálókhoz, hiszen köztudott, hogy a feltalálók isten adta tehetségesek és leginkább nem tanult, bemagolt anyagból alkotnak...

2011. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem te súlyosan skizofrén vagy. Keress fel 1 orvost.

A skizofrénia főbb tünetei:


-Téveszmék - nem a valóságból táplálkozó személyes hit, például paranoia (követnek valakit, összefogtak valaki ellen) vagy nagyzásos téveszme.


-Bizarr téveszmék


-Hallucinációk - nem létező dolgok észlelése, például képzeletbeli hangokat hallása.


-Inkoherencia (összerendezetlenség) - logikátlan gondolatok.


Ezek a tünetek a leírásaid alapján mind megvannak nálad. Keress fel 1 orvost a saját érdekedben.

2011. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
25%

Kedves utolsó!


Köszön én jól vagyok, de ha Neked állandóan a pszichológia és az orvosok járnak az eszedben, akkor talán neked ott több keresni valód lenne.


Ajánlok egy teljes kivizsgálást, még mielőtt késő lenne!


Tudod, a rák is csenden támad...


Jobb lenne, ha inkább magadba néznél és nem másokat minősítgetnél. Elég gyerekes, óvodai szokás.


A csúfolódás is, ha még senki nem mondta neked...:)


Én ott hallottam utoljára ezt a balgaságot, amit Te javasolsz nekem...

2011. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:

Igen, óvodában biztosan azt hallhattad, hogy skizofrén vagy.

Mellesleg ebben nem volt semmi csúfolódás, valóban a TE érdeked lenne orvoshoz fordulnod, mert szerintem veled valami probléma van.

2011. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!