Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Működik a vonzás törvénye és...

Működik a vonzás törvénye és a kérés intézése az univerzumhoz? És a 17 másodperc? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most olvastam el Fejős Éva-Csajok című könyvét és érdekesnek találtam, hogy sokat foglalkozott a könyv a vonzás törvényével, más esetekben meg kértek az univerzumtól. Mármint például egy lapra felírták, hogy "Kedves univerzum, kérlek intézd el nekem hogy.... Üdvözlettel: xy" és valahova elrakták a lapot, onnantól nem gondoltak rá és kis idő múlva teljesült, amit kértek. A harmadik meg Fejős Éva-Hotel Bali című könyvében volt, a 17 másodperc, ami abból áll, hogy ha valamit szeretnél akkor erősen kell rá koncentrálnod 17 másodpercig és minél gyakrabban csinálod annál nagyobb az esélye, hogy teljesül. Szerintetek ezek működnek? Valakinek valami tapasztalat?
2011. aug. 13. 13:07
 1/10 Dávidmester13 ***** válasza:
28%
Szerintem ez marha nagy baromság mivel ez kizárt hogy működik me ha működne normálisan ako mindenki ezt csinálni mindenki nyerne a lottón,mindenkinek lenne 100 milliós verdája meg háza de ezért kipróbálom de szerintem kizárt hogy működik és leírom majd neked a tapasztalatokat!
2011. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én is kicsit kételkedem, de most intéztem egy kérést az univerzumhoz és remélem teljesül:)
2011. aug. 13. 13:29
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha ez igy mukodne, akkor valoszinuleg, hogy senki nem restelne leirni egy papirlapra az igenyet, s aztan elrejteni a cedulat, s varni bekesen, s keresztbe tett labbal, tetlenul, hiszen teljesulni fog a kivansag!

Vizulalni valoban lehet, tehat erosen akarsz valamit, de itt sem eleg tetlenul csak erosen gondolkozni, hanem a cel erdekeben mar lepeseket is tenni kell, ekkor mar inkabb lehet sikerre szamitani!

2011. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt kapod meg az univerzumtól amire valóban szükséged van.

Nincs mindenkinek lottóötösre szüksége hiába gondoljuk azt...


Nekem működik, én eszerint élek több éve.

Persze nem irkálom papírra, egyszerűen csak bevonzom a dolgokat.

2011. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A vonzás törvénye működik szerintem (nekem eddig bejött), de nem kell leírni, mit szeretnél. Elég gondolni rá.

Jah, és ne akard erőszakosan minden áron, mert akkor tuti, nem jön be. Ha csak vágysz rá, akkor működik. :D

2011. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
A vonzás törvényét rendszeresen alkalmazom sikerrel. És nem, sosem kértem lottó ötöst...
2011. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

És még annyit tennék hozzá, hogy sokan azt hiszik, elég kérni valamit, pedig nem.

El is kell hinned, hogy valóban képes vagy rá, igen, megérdemled, megkapod.

Ha ezt nem tudatosítod magadban, hiába várod a csodát.

2011. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Killgun ***** válasza:
Nézd a vonzás törvénye dióhélyban:Erősen átéled,úgy teszel,mintha a tiéd lenne...mondjuk egy új kocsi.A vonzás törvénye segítségével létrejön az alkalom,hogy megvehess egy kocsit,innentől már a te dolgod...Vannak kivételek,pl,hogy ajándékban kapod meg a biciklidet vagy tudom is én :'D Ez amolyan fele-fele arányban jön,hogy én teszek,akkor te is te lusta kölök...:')
2011. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"El is kell hinned, hogy valóban képes vagy rá, igen, megérdemled, megkapod. "


Ez pontosan így van, ahogy az előttem válaszoló írta.


Én is sok mindent szerettem volna, nem csak a Vonzás Törvényével, hanem egyébként is.

Egy csomó minden nem jött össze.


Aztán rájöttem, hogy azért, mert vagy nem hittem el, és nem tudtam átérezni, hogy sikerül, vagy nem is akartam igazán szívemből, csak ímmel-ámmal.


Így nem lehet használni a Vonzás Törvényét.


Át kell érezned, hogy amit akarsz, az a Tiéd.


Ilyenkor mindig sikerül!


Mert általában, amihez ilyen erős vonzalmad van, az egyébként is neked való dolog.

2011. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Kétséget kizáróan működik! Mióta láttam a titok filmet körülbelül 2honapja eszerint élek. Azota az üzleteim sikerességét is ez határozza meg! de kis dolgokkal már az első nap müködött ami talán mégsem olyan kicsi!

Első dolog amit bevonzottam hogy nekem kötelező jelleggel látnom kell a nap folyamán egy M-es BMW-t lehet ez M3,M5,M6 X6 M X5 M. kitétel hogy fehér vagy szürke legyen!

1óra mulva az orrom elött ment el ez szürke X5M..... én először nem hittem el magamba! de megtörtént azóta sorra történnek a jó dolgok! Pozítiv vagyok a nap 24 órájába.!! szerintem ennyi elég róla! vezéreljen jsaját tapasztalatotok :)

2013. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!