Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Először is...

Mi történhetett? Először is le szeretném szögezni, hogy igazából megtörtént. Na szóval: Egy hete történt a dolog. Hazaértem a lakásba, szüleim nem voltak otthon, mert elutaztak.

Figyelt kérdés
Testvéreim a nagyszülőknél voltak. Kinyitom a lakásajtót, és kiriasztok (mert ugye mindig be van riasztva a házunk), minden ablak be van zárva. Felmegyek a szobámba, leveszem a pólómat és az ágyra rakom, aztán elmentem wc-re. Megyek vissza a szobámba, keresem a pólóm amit az ÁGYRA raktam, de nem volt ott... Arra gondoltam, hogy biztos hülye vagyok, mint mindig és máshova rakhattam, de nem emlékszek rá, vagy valami ilyesmi. 20 perc kutatás után feladtam, bekapcsoltam a számítógépet, és amíg töltött kinyitottam az ablakot. Kinézek rajta és az ablakon kívül a párkányon volt a póló! Gőzöm sincs, hogy kerülhetett oda mivel MINDEN ablak zárva volt. Még ha nyitva lenne akkor nagy nehezen elfogadnám, hogy biztos a szél kifújta vagy valami mentséget kitalálnék, de ez azért elég fura, hogy oda került a póló... Szerintetek mi történhetett?
2011. aug. 23. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 1x belülről bezáródott a wc ajtó, mikor nem volt bent senki. Szét kellett szedni a zárat hogy ki tudjuk nyitni.

Szerintem ugyanaz zárta be, mint aki/ami kitette a pólódat.

2011. aug. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
97%
Ez valamiféle jel volt, de azt csak te tudhatod, miféle. Hú, nagyon érdekesen hangzik.
2011. aug. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Kirázott a hideg!!!

Velem pár napja történt: kiraktam a kést az asztalra, hogy sajtot vágjak. Kivettem a sajtot a hűtőből, levágtam belőle egy szeletet, majd visszaraktam a sajtot a hűtőbe. (a hűtő mellett van a konyhaasztal) odanézek, a kaja ott van de a kés nem. Kerestem, de nem láttam akkor se. Mondom mindegy, elindulok... és benne volt a mosogatóban! :OOOO futottam be a szobába ész nélkül...

2011. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

pár évvel ezelőtt mentünk barátnőimmel moziba, előtte meg kellett keresnem a pénztárcámat, mert sehol e találtam, mindent átkutattam

tudni kell a szobámról hogy két polc van a falamon, egymástól messze, az egyik az íróasztalom felett, a másik egy fotel felett, a fotel felettire soha nem szoktam ilyen dolgokat rakni, de ott volt rajta

mielőtt megtaláltam volna, még ott is megnéztem, de nem láttam

2011. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha velem ilyen történik, a párom már csak annyit mond, forduljunk el, pár perc múlva úgyis ott lesz az asztal közepén, hiába néztük meg ötvenszer mindenhol.
2011. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!