Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van-e valami jelentése/jelentő...

Van-e valami jelentése/jelentősége ennek?

Figyelt kérdés
A tenyeremen iszonyatosan sok vonal van. Mind mély. Eddig akárkinek mutattam, mindenki meglepődött, hogy ennyi vonalat még nem látott egy tenyéren.
2011. szept. 4. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg az előző ilyen kérdésre adott válaszom asziszem 1-2 vel lentebb van.
2011. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Tudod, hogy miért vannak az embereknek a tenyerén ilyen vonalak? Ha jobban megfigyeled, akkor ott hajlik a tenyér. És mivel eddig hihetetlenül sokszor hajlítottad be a tenyered, ezért megerősödtek azok a vonalak.

Nem tudom, hogy miért kell mindent valami természetfeletti dologra fogni.

2011. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
tehát akkor érted? ne tartsd ökölbe a kezed és kész
2011. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Kíváncsiságból tettem fel itt a kérdést.

Mellesleg tisztában vagyok azzal, hogy a bőr meggyűrődik a hajlítások során különböző helyeken. De nekem olyan és annyi vonalam van, amihez minimum gumikezűnek kellene lennem.

2011. szept. 4. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Aranyoskám, az a sok vonal a teli kéz...jelenti, hogy idegeskedsz, gyakran nem is alaptalanul. figyelmed középpontjában a saját érzéseid állnak. Túl mélyen elemzed önmagad kedveském, és az életedet is. Minden esemény ezért nyomot hagy a tenyereden. Utalhat arra is, hogy mások avatkoznak sorsodba, te meg nem tudsz tenni ellene, és ez is mély nyomot hagy benned...de ehez látnom kellene.
2011. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Mint írtam, nem hiszek pl. a tenyérjóslásban, csak kíváncsi voltam. Viszont ahogy olvastam amit írtál, hát teljesen magamra ismertem. Mintha ismernél engem. Döbbenetes.

Köszönöm a válaszod!

2011. szept. 7. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen aranyoskám, valamit konyítok a tenyérjósláshoz, így írtam véleményt.
2011. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!