Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2060-ban világvége? (Kérdésed...

2060-ban világvége? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ezt talán a szkeptikusok is komolyan veszik majd, mert egy fizikus jósolta :D


[link]


2011. okt. 11. 21:50
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Hát a 2060 magam részéről oké lenne 73 éves leszek nem mondhatnám hogy nem éltem meg a kenyerem javát.


De felelősségteljes ember hogy vállaljon így gyermeket uraim?? :)


Amúgy komolyra fordítva a szót, benne van a pakliban hogy valóban lesz "világvége" csak nekünk az emberiségnek az önpusztító életmódunk miatt. Ahogy a jó öreg Smith mondta annak idején: A Föld test és az emberiség a rákos daganat ebben a testben. Sajnos.

2012. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Wáá emberek most jönne a finálé erre ti már a következőt tervezitek ha ez esetleg mégsem jönne be? Hát ez nem szép tőletek és eléggé hiteltelen már ennyiszer változtatni :(

2060 után meg majd jön 2120 dec 21 vagy mi?:D

És kérném a reptoid és egyéb félszerzeteket hogy dec 21 után száműzzék magukat az Ezotéria rovatból.

Ha esetleg nagyon unják magukat akkor a Humor kategóriában felléphetnek mint retró hagyományőrzők. :)

2012. nov. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Azt a világvégét meg se érjük ! Már dec 21-én kapáltak.
2012. nov. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Én jós vagyok!

Már előre megírtam, hogy ha nem valósul meg a maja naptár jóslat, akkor jön Nostradamus, a Biblia, vagy piramisban talált tekercs. Azért még fejlődnöm kell, mert a sorrendet nem találtam el, a Biblia jött elő elsőként.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__3649..

2012. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es!


Egyszer éppen fürödtem és ez a szám rajzolódott ki habban.

2013. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Sajnos lesz világvége, de az csak fokozatosan fog bekövetkezni, fokozatosan fog romlani a megélhetés a bolygónkon és egyre több lesz a katasztrófa sajnos, a földrengés, tűzhányók ébredése, a időjárás durva megváltozása, a sarki jéghegyek eltűnése,a legnagyobb veszély ami fenyegetheti az életet a levegő gázosodása ( a szibériai jégtakaró alatt nagy mennyiségű metán gáz van befagyva) a másik pedig az hogy kb. 20000 év alatt, kipusztulhat a vizi-élet az óceánokban, mert a viz felmelegszik fokozatosan a bolygónk belső-átforrósodása miatt, még 500 méterrel lesz vékonyabb a szilárd kéreg, és e-miatt eltűnik belőle az Oxigén! a szigetvilágok is eltűnnek és a alacsony part-menti települések, emberi élet is. Vagy is még jobban veszélybe kerül az emberiség életkörülménye és megélhetése- éhínséget okozva.


Tehát a világ vége úgy kb 40 ezer esztendő múlva következik csak be. HA! a Földünk nem talál ki valami újabb trükköt, hogy nem megfordul a magnetoszféra iránya mint feltételezik és várják a tudósok-- jobb ha nem festik az ördögöt a falra, mert HATALMAS tévedésben vannak.


Ha földi természet nagyon felborulna akkor nem megfordulni fog a magnetoszféra, hanem sajnos visszahúzódni a magba- aminek a következménye a legtöbb élet elpusztulna, vagy a súlyos rákos megbetegedések., meddővé válás,és kannibalizmus kialakulása miatt pusztítaná ki egymást az emberiség.


De maga a Földünk sokára válik holt, kiégett, elgázosodott, vénuszi bolygóvá de akkor már nem lesz rajta élet!

2013. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Hat akkor udvozlok mindenoit itt 2013 vege fele haladva. :))0
2013. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!