Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lilás, furcsa hegek a hátamon....

Lilás, furcsa hegek a hátamon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár napja anyukám észrevett 3 hosszú, 1 rövid lilás-piros, furcsa heget a derekamon amiről eddig nem is tudtam. Elsőnek rögtön az merült fel, hogy neki dőltem valaminek, de ez nem lehetséges, ugyanis a pólón és a pulcsin át nem tud ilyen nyomokat hagyni semmi és pláne, hogy azt éreztem volna. A legfurcsább az, hogy a sebek erősen már beforrt hegekre emlékeztettnek. Kicsit halványodtak, de még mindig jól láthatóak.

Furcsa, megmagyarázhatatlan álmaim vannak mostanában, de nem csak álmok hanem pár hete mikor éjjel hirtelen felriadtam, mintha egy kis méretű alak állt volna úgy 1méterre az ágyamtól.

Foggalmam sincs, hogy mi történik esetleg aki tud hasonló esetről írhatna pár szót.

13\L


2011. nov. 6. 16:29
 1/5 anonim válasza:
Azok a lilás "hegek" striák, amik a bőr hirtelen megnyúlásától alakulnak ki. Később bőrszínűvé fakulnak, de nem fognak elmúlni. Igyál sok folyadékot és tornázz, hogy megelőzd továbbiak kialakulását. Nem kell mindenbe hülyeséget belemagyarázni. Mit gondoltál, elraboltak az UFO-k?
2011. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja,pontosan,ahogy az elsö irta...nekem is vannak,kb.14eves koromban jöttek elö,es nem is multak el,es gondolom mar nem is fognak. 22/f
2011. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, oké. Azért... mind1. köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 6. 18:22
 4/5 Reptoid UFO kutató ***** válasza:
Lehetséges hogy elraboltak a Reptoidok.
2011. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reptoid ufo kutató!nem vagy te egy kicsit kapd be a faxom?
2011. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!