Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gyógyhatású kövek, kristályok,...

Gyógyhatású kövek, kristályok, belőlük készült ékszerek tényleg hatásosak?

Figyelt kérdés

Csillagjegy ,és egyéb szempontok alapján is javsaolnak ilyen köveket, pl, rózsakvarc, holdkő.

Tényleg jó, vagy csak ha hisznek benne?

Ha igen, hol érdemes venni,ami nem bóvli?

Honnan tudom, hogy eredeti,mert pl. piacon is szoktak árulni?


2011. dec. 3. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha hiszel bennük, akkor igen.
2011. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak annak jó,aki hisz benne. Nekem többféle is van,de semmi hatást nem tapasztalok,amikor viselem őket. Igaz,én nem is hiszek a varázserejükben.
2011. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha veszel, semmiképp sem piacon, hanem erre alkalmas boltokban tedd. Bármiféle javulást érsz el, azt nem ezeknek, hanem magadnak köszönheted (mert ugye a hit csodákra képes), és ne lepődj meg, ha a javulás csak átmeneti lesz.
2011. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát...nem hinném.

Szerintem csak bebeszéled magadnak a javulást.

Nekem is vannak féldrágakő ékszereim, tudom is a hatásukat, szépek is, de nem ezért hordom őket.

Ha van is hatásuk, az is minimális szerintem.

2011. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem volt hegyikristályom, ametisztem és hematitom is, meg volt áldva(!) mint a 3 medál/kristály és semmi különös pozitív hatást nem tapasztaltam, csak az egyiknél, a hegyi kristálynál... azt kaptam legelőször. a többi nem "használt"
2011. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen, hatásosak, és ez nem hit kérdése.


A köveket hiába "áldják meg", azok az egyik legrégebbi "teremtmények" a földön és folyamatosan érik őket ingerek. Ennek megfelelően elveszítik az energiáikat, rezgésüket, főleg ha sokat "dolgoznak" egy adott problémán. Így időről időre tisztítani kell őket, aminek nagyon sok módja van, a legismertebbek a folyóvíz alá tartás, a napfényre vagy épp holdfényre tevés.


Venni mindenképpen ásványboltba menj, amíg nem ismered a köveket, később már a neten vagy bolhapiacokon is nézelődhetsz.


Néhány link, amiket én hasznosnak találtam:

[link]

[link]

[link]

azurit.hu

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. júl. 27. 09:27
 8/8 anonim válasza:
Piacon ne, de ásványkiállításon is vehetsz, ott olcsóbbak. A speciális üzletek viszont mindig megbízhatóak.
2013. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!