Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mennyire hisztek a természe...

Guri98 kérdése:

Ti mennyire hisztek a természetfelettiben? Szerintem mindekivel történtek hihetetlen dolgok (általában ijesztô). Velem már történtek ilyenek. Elmondanátok, hogy veletek milyenek történtek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 22:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Én egyértelműen hiszek benne, de nem természetfelettinek mondanám, hanem úgy mondom: nem anyagi. Éppúgy a természet része lehet sokminden, csak nem ilyen sűrű, kemény anyag, hanem az anyagnál ritkább, nagyobb rezgésszámú, és tudatos. Hihetetlen dolgokaról nem mesélhetek, mert számomnra minden hihető.
2012. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

> Ti mennyire hisztek a természetfelettiben?

Nem létezik olyan hogy természetfeletti.


> Szerintem mindekivel történtek hihetetlen dolgok

Amikre biztos hogy van racionális, bizonyítható tudományos magyarázat, csak még nem találtuk meg.

2012. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Én sem hiszek a természetfelettiben (sem a természetalattiban, vagy természetmellettiben). Szerintem minden ami létezik, az a természet része és csak az létezik (valójában), ami a természet része. És itt most természet alatt nem az erdőre meg a rétre gondolok, hanem a elektronoktól kezdve a szivárványon át az emberi érzelmekig mindenre.
2012. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy ezoterikus kérdés, köze nincs a tudományhoz.
2012. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Semennyire.


És nem, nem történt még velem hihetetlen, pláne ijesztő dolog, ahol nem derült volna ki maximum tíz percben belül, hogy teljesen hétköznapi a magyarázat :)

2012. ápr. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
64%

Én azt mondom, hogy aki hisz az ilyesmikben, azzal valóban történnek hihetetlen dolgok, mert megkreálja saját magának a fejében. És aztán valóságnak hiszi.

Velem pl tizenéves korom óta megtörténik, hogy éjszakánként nem kapok levegőt, nem tudok mozogni, néha még furcsa hangokat is hallok. Na most ha hinnék a természetfelettiben, akkor biztos szellemnek, vagy démonnak, vagy nyavaja tudja minek gondolnám. Pedig csak alvásparalízisben szenvedek. Gyakori betegség, és teljesen racionális magyarázata az előbbieknek. :)

2012. ápr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem történtek velem soha, mert mindenre van magyarázat.


Például a sok szellem vagy UFO látás, "Jézussal" való találkozás is mind alvásparalíz szüleménye, hallucinációk.

De a sok buta ember nem érti.


Ha meg nem ébredéskor történik valami furcsaság, azt is csak a vakon hívök állítják be egyböl szellemnek/UFO-nak.


Inkább gondolkodjatok.

2012. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ma 07:04: Az alvásparalízis nem betegség, csak hogy tisztábban láss :)
2012. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Kedves 10:26

Nos igen, abban igazad van, hogy nem olyan mint mondjuk a nátha, vagy a hasonló betegségek. Elsősorban a stressz okozza, bár erősen kétlem, hogy 13 évesen több stressznek voltam kitéve, mint most, felnőtt fejjel, mégis akkoriban szinte minden éjjel volt, míg mostanában szerencsére csak néhány havonta.

De ezzel nem kritizálni akartalak, az viszont tény, hogy én speciel orvoshoz fordultam annak idején ezzel a problémával, ahol aztán legalább megmagyarázták, hogy mi is ez, és segítettek, hogy legalább csökkentsem a mennyiségét. Egyébként:

[link]

2012. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én pontosan tudom, hogy mi az az alvásparalízis :) Viszont nem betegség, hanem csak alvási rendellenesség.


Több mint 50-szer éltem már át, így van tapasztalatom vele kapcsolatban :)

2012. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!