Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Piramis téren hallottatok...

Stivy67 kérdése:

Piramis téren hallottatok erről v. mit?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 25. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

nem.

és erről?

[link]

Meg hogy minden kontinensen van 1 piramis.

kínában a kő piramis

itt Europában.

Antarktiszon nem hiszem hogy lenne .

2012. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Megmondtam ebben az évben lesz Reptoid invázió.
2012. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 25. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:

OMG, hogy tud a hvg ilyen cikket lehozni? Szégyen...


Pláne, hogy a "pár napja" nemigen vág egybe azzal, hogy 2009ben "fotózták" az ominózus képeket, és még a kommentekben linkelt jutúbvideók is 2010esek.

2012. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már a hvg is felimseri a Reptoid inváziót ! Ez nagy stó.
2012. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pietrosol ***** válasza:
Hol van a Piramis tér?
2012. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem is sántít ez a hír.....sehol másutt nem találtam róla cikket...:(

a "nubira" téma is alszik....

a közeledő 3 objektumokról is csönd van...:(

vagy nagyon cenzúráznak.....

2012. ápr. 28. 23:32
 8/8 T-ohm válasza:

Több elmélet is van, egyik elmélet szerint energiát termeltek a piramisok, ezt az energiát obeliszkek továbbították a föld egész területére, nem is ennyire régen, Tesla is megpróbált ilyen energia közvetítést létrehozni, de nem volt rá elég ideje. Itt jegyezném meg hogy az obeliszkek anyaga olyan kőzet volt amiben megtalálható elektromos áram vezetésére alkalmas anyagok, továbbá miért volt erre szükségük? de még érdekesebb, hogy a legtöbb obeliszken található faragások és minták egyformák és nem csak ránézésre, Én nem hiszem el, hogy valaha létezett, vagy létezni fog olyan ember aki tized miliméter pontosan bele farag több mintát egy kődarabba mindet egyforma mélységgel és szélességgel, szerintem ezt csak gépekkel lehet kivitelezni pl a luxor obeliszken.

legtöbb piramis még ma is bocsát ki energiát, az oroszok külön építettek több piramist a modern anyagokból, a legnagyobb 50 méter magas és évente több száz ezren látogatják, mert a piramisban gyógyító energia jött létre, az energia fizikailag mérhető

2013. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!