Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Furcsa dolog történt nagyon...

Furcsa dolog történt nagyon megijedtem lehet összefűggés?

Figyelt kérdés
az a helyzet h a mai nap mentem fürdeni meg meg minden bedugtam a melegítöt és fürdés közben pont azon gondolkoztam h lehet h van szellem a házban és az leálítsa vagy ilyesmi erre 2 percre hírtelen leállt annyira megijedtem hogy rögtön fogtam a törölközöt és kinéztem de a konektorból nem volt kihúzva gyorsan beszaladtam és mondtam anyunak mire vissza mentem a fürdőszobához már ment ... (igaz a magas hőfokkra álítottam és furcsa szag jött ki belőle...:-\) nagyon félek mert én paranoiás vagyok..meg minden
2012. ápr. 27. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A múltkor én is ugyanezen gondolkodtam és utána elment az áram. Az is elég furcsa volt :)
2012. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%

Szimpla véletlen vagy esetleg megérzés. Szerintem legalábbis.

Nálam is előfordult már,hogy gondoltam valamire és megtörtént. Ezután arra szoktam gondolni,hogy milliomos vagyok, ez általában nem válik be. Így ezzel megcáfolom és megnyugtatom magam.

2012. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlmelegedett és leállt. Ez van.
2012. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A szellemek nem szeretik a rossz helyesírással író gyerekeket. Ne félj!
2012. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 yossarian44 ***** válasza:
Tényleg előző, mondasz valamit. Már én is megfigyeltem, hogy a szellemlátóknak itt valami borzadályos helyesírása van.
2012. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó bocsi a helyesírási hibákért de már nekem is este volt. Egyébként meg igen tényleg túl melegedett és leállt. de köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 28. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Az is lehetséges, hogy a saját elmétek erejével csináltátok.
2012. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!