Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Működik bárkinél is ez a...

Működik bárkinél is ez a bevonzás dolog? Most komolyan! Semmi fikázás vagy vicc, normális kommenteket várok!

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Lehet hogy én vagyok hülye de mi a szar az a bevonzás?
2012. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Olyanoktól várok választ, akik tudják, hogy miről van szó.
2012. jún. 5. 20:34
 3/17 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem. Nekem nem működik.

Igaz, hogy amiről tudom, hogy be fog jönni, azt nem akarom vonzani, csak azt, ami eléggé esélytelen.

De talán éppen ezért nem jön be, mert hiába akarom én, ha nincs esélye, akkor nincs esélye.

És ezen nem változtat az, hogy én nagyon szeretném. :-(

2012. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Elképzelem, milyen lesz ha az adott dolog megtörténik. És nagyon sokszor bejön! Vagy ha nem pont az, amit elképzeltem, az eredmény hasonló. :)
2012. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Közeli barátomnak működik. Bevonzotta a megfelelő embert és vele egyéb jó körülményeket. Csak aztán rosszra fordult a kapcsolat mégis. Én magamra nézve nem próbáltam. Nincs annyi kitartásom. Ehhez 1-2 év is kell akár. Meg aztán én annak vagyok a híve, hogy Isten magától is tudja, mi jó nekem, mire van szükségem, és azt megadja.
2012. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Hát elég jol üzöm a dolgokat:D. Elolvastam sok ezzel kapcsolatos könyvet, filmet is néztem már. van a falomon egy céltábla, és minden olyan dolog van rajta (képek), amiket elszeretnék érni vagy megszeretnék kapni...Pár hely is rajta volt, tengerpart... tavaly eljutottam Görögországba, és mint kiderült utolag, azon a helyen voltam ami a képen volt:p a párkapcsolatomat is bevonzottam. A barátom is eléggé otthon van ebben...szerintem aki pozitivan tud gondolkodni, olyan szinten hogy a negativ dolgokat félretegye, azoknak könnyen megy. ez is tanulhato:)
2012. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Vegyesek a hozzászólások. Eddig úgy tűnik, hogy van, akinek működik, és van, akinél nem.
2012. jún. 5. 22:31
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem működik. Reálisan gondolkodva nem is vonzhatsz be semmit, főleg nem úgy, hogy a babérjaidon ülsz, és elképzeled. Általában minden ilyen bevonzás megmagyarázható logikusan, de aki hinni akar benne, az nem fogadja el az észérveket.
2012. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Attól hogy szimplán hiszel valamiben még nem fog megtörténni. A hit csak támogat a cél elérésében, de a kockázatot, a felelősséget és a döntés kényszerét ugyanúgy neked kell vállalni. A sok agykontrollos idióta azzal nyugtatja magát, hogy ha csak rá gondol, hogy sok pénze lesz vagy szeretni fogják, akkor az egyszer majd hipp-hopp az ölébe hull... Tévednek. Befektetés nélkül nincs haszon - miért kéne bárkit is megjutalmaznia a "világegyetemnek" azért, ha csak ül és "hisz"???
2012. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Amiről kérdezel azt úgy hívják hogy tudatosság,ha konkrét terv,akkor céltudatosság!Ez persze nem úgy működik,hogy sokat gondolsz a pénzre és kicsit később beesik hozzád egy eltévedt postás,elveszíteni az összes nyugdíjas pénzét!


A terveidhez kisebb nagyobb segítségeket kapsz,akár olyan forrásból is,ahonnét egyáltalán nem is számítanál rá!De mindenképp cselekvésben valósul meg,tehát nem otthon ülsz és várod,hanem a cselekvéssorok rövidülnek és könnyebbednek meg!

2012. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!