Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottatok valamilyen összees...

Hallottatok valamilyen összeesküvés elméletet a 2012-es londoni Olimpiával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha valamilyen internetes oldalról származik az információ, akkor linket is kérnék. A kérdés nem véletlenül van az ezotéria rovatban, tehát NEM a sporteredményekre, vagy egy esetleges doppingbotrányra vonatkozik a kérdés.
2012. jún. 17. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok egyrol sem.

De ne aggodj,hogy megnyugodjon a lelked kitalaltam egyet.


De nem mondom elXD

2012. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

hát,amikor az amcsik megtaláltál bin laden-t,akkor az arabok megfogadták,h szétzúzzák európát,ha megölik(ez ugye bekövetkezett).nem tudom hallottad-e,de volt is a híradóban,h egy angliai atomerőműnél találtak pár arabot,akik isten tudja mit csináltak ott...

bár azt nem értem,h mért pont az európaiakra vetettek szemet,lehet h nem is amcsik ölték meg..nah mind1,ezt nem nagyon vágom,de gondolj már bele,megöltek egy nagyhatalmú terroristát,akinek rengeteg kapcsolata volt,nyilván nem fogják szó nélkül hagyni

2012. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt hallani hogy hamis ufó invázió lesz vagy kirobban a 3.világháború [link]


http://www.youtube.com/watch?v=pDw4zwwUR5Q


[link]


És ezt szakértők is mondják, olyanok akik már nem dolgoznak ott [link]

2012. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Állítólag a Blue Beam projectben használt hologrammtechnikával fognak ufó inváziót kelteni, úgy hogy űrhajókat vetítenek ki.
2012. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az összes számot reptoid fogja nyerni, de Puzsér majd jól kiosztja őket.
2012. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a linkeket, ezeket még nem ismertem.
2012. jún. 18. 09:17
 8/11 Antimod ***** válasza:

"a Blue Beam projectben használt hologrammtechnikával"


Ugyanezt Isten mennydörgő szavával hallottam már (mondjuk nem specifikusan az Olimpiához kapcsolódóan).

2012. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én igen, épp tegnap óta keresgélek a témában. Linket adni nem tudok, de érdemes rákeresned:

-Fix HD - Enigma - Rockefeller

- Az aranykor hajnalán.

- és a YuoTubon is van valami magyarul, de az nekem nem volt hiteles. Angolul láttam tobbet is.


érdemes elolvasni cikkeket is, mi az általános vélemény a kabalafigurákrol meg logóról, amik kulonben tenyleg rondák.

Az biztos, hogy az egész nagyon furcsa...

2012. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egyébként angol cikkek, videók is simán jöhetnek.
2012. jún. 18. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!