Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Betiltanátok az UFO magazinoka...

Betiltanátok az UFO magazinokat és az ilyesmikkel foglalkozó honlapokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leszögezném már az elején, h szerintem van élet a Földön kívül is vhol, hisz elég nagy az univerzum.

Nemrég voltam boltban, gondoltam belelapozok egy UFO magazinba, h lássam, h a sok fanatikust mivel butítják. Hát... mondjuk úgy h nem csalódtam. Akkora baromságok vannak leírva h hihetetlen. Én úgy ahogy van, betiltatnám ha lehetne. Nem azért mert nem hiszem el h van más élet is, hanem azért, mert ezekkel csak leszívják az emberek agyát úgymond. Sok buta ember meg el is hiszi amiket ott írnak.

Példa: van egy ismerősöm, aki szereti ezt a témát. Néha el is "filozofálunk" az ilyesmikről. De ha egy kis ellentét támad egy témában, akkor neki egyből az a reakciója h "nekem van igazam, mert írták az UFO magazinban". Normális ember nem hiszi el sztem azt, amit egy ilyen újságban vmi dolgozni nem akaró emberke kitalál, csak azért h könnyen pénzhez jusson.

A honlapokról nem is beszélve...elég megnézni egy tegnap kiírt kérdést, miszerint az amerikaiak már nyilvánosan szállítanak ufot...

Ti h álltok ezzel a kérdéssel? Szerintetek ez nem népbutítás? Mert sztem az. Persze aki megveszi, az vmilyen szinten meg is érdemli. Szerintem...



2012. jún. 27. 10:16
1 2
 1/17 Antimod ***** válasza:
80%

Szerinted.

Szerintem meg inkább a Cosmopolitant kellene betiltani. Meg a tv-csatornák felét.


Fogadd el, hogy másnak más a véleménye, ha szerinted baromság is. Biztos, hogy valaki más jobban tud valamit nálad, és az a baromság neki, amit te mondasz.

2012. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Akkora baromságok vannak leírva h hihetetlen. Én úgy ahogy van, betiltatnám ha lehetne."

Ilyen alapon be lehetne tiltani a legtöbb politikai, gazdasági és bulvár műsort/hírportált/folyóiratot/stb. :)


De komolyan. Az emberek szeretnek olyan dolgokat olvasni/hallani amiktől különlegesnek érzik magukat és az őket körülvevő világot. Sztem ezzel nincs semmi baj amíg agyban tudjuk "hova tenni" az ilyesmit.

Butítani meg csak azt lehet aki hagyja magát...

2012. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
0%
Hat en is 1 szinten gondolo mh van valami elet foldon kivul de sok dolgot lehet cafolni is pl miertmindeg usa teruleten jelennek meg az ufok xD stb stb na lenyegtelen az elozo valaszolonak is igaza van inkabb a tv müsorok felet kene betiltani mert 1 rakas s.....r alig nezem tv szoval nem erdekelnek a dolgok 23 F
2012. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nyilván nem én vagyok a legokosabb ember a Földön, ezt nem is állítottam. Minden ember másban hisz. Ezzel nincs is gondom. Én a tudományban hiszek, de nem zavar ha vki a teremtésben.

Engem csak az ufó magazinok zavarnak. Ez a sok reptoid, meg mittomén milyen maszlagok. Már annyi idegen lényt felsoroltak ezekben az újságokban, h 2-3 naprendszernyi bolygót meg lehetne tölteni velük.

Tv műsort is lehetne betiltani nyilván, hisz elég sok hulladékot sugároznak.

2012. jún. 27. 10:47
 5/17 anonim ***** válasza:

"... nem zavar, ha valaki a teremtésben hisz."

Aki a teremtésben hisz, az a Bibliában is hisz. Ennyi erővel a Bibliát is be lehetne tiltani, de akkor már az összes egyházat, templomot is be lehetne zárni, hisz valamilyen formában mind a Bibliában szereplő tanításokon alapul.


Valamiből meg kell élniük a nyomdáknak is (amelyeket a rendszerváltás után valakik nagyon gyorsan ki-privatizáltak maguknak), no meg az államnak szép kis adó folyik be az ilyen kiadványok után.


(A röhej, hogy ezt az adót "Kulturális Járuléknak" nevezik.) :))))

2012. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell tekinteni az ilyen magazinokra, mint a mesekönyvekre vagy a képregényfüzetekre. Csak ebben kimondottan felnőtteknek szóló mesék vannak, amiket jó elhinni. :)
2012. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezeket betiltanánk, akkor hol lenne a határ? Hogy mennyire ír baromságot? Hát, akkor a honlapok fele becsukhatna... Az embereknek kell valami, amibe "belekapaszkodhatnak", ami leköti őket és amit érdekesnek tartanak.

Ha ezek hatására elkezdenek gondolkozni, hogy talán mégsem kell mindent készpénznek venni, az csak jó!

Úgyhogy maradjanak csak!

2012. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7-es

"ezek hatasara elkezdenek gondolkozni..."


szerintem ezt nem ilynekkel lehet elerni, hanem massal

en sem tartom jonak, hogy zagyvasaggal toltik meg par ember fejet, raadasul nem gondolkozni fognak tole, hanem csak beissza az agyuk es utana mar az objektiv, valos tenyeket sem fogadjak el...

eleg az is hogy a tudomany is hadilabon all sajat magaval, ha egyes adatokat tobbfele keppen lehet ertelmezni, vagy hibasan ertelmeznek, eleg gond ez is, nem kell meg hozza az altudomanyos hulyeseg is...

2012. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért gondol mindenki ufonautákra meg más"humanoid" vagy egyéb erősen fejlett lényre amikor felmerül a "van-e élet a földön kívül" kérdés...a baktérium és más egysejtűek is élnek.....erről miért nem beszélünk?
2012. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9-es

Hanyszor hallottal olyat, hogy a Pista bacsit elrabolta egy bakterium?

2012. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!