Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti milyen dolgokat hallottatok...

Ti milyen dolgokat hallottatok még 2012 dec.21. -ével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én hallotam reptoid támadásról, meg hogy a Jellyostone nemzeti parkban kitör a vulkán, meg dimenzióváltás , meg még mien nemnormális feltevések vannak?
2012. júl. 4. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Te is lathatod nem lesz semmi:)

Mert mi ez mar,hogy egyszerre 10 baromsag is bekovetkezik?-.-

De persze mind azt allitja,hogy csak az ove fog...

2012. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Azt. hogy nem lesz semmi, mivel a végtelen univerzum nem alkalmazkodik semmilyen emberi naptárhoz.
2012. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Megneztem egy korabbi temat ott rengeteg hasznos info van errol, bemasolok parat:


"Valószínűleg dolgozni fogok még, de már készülődöm a Karácsonyra. Valószínűleg semmi rendkívüli."

"Felkelek."

"Fejbe foglak rúgni de semmi extra"

"December 21 péntek lesz, hétvége jön, karácsony. Sokan fognak biztos bevásárlóközpontokban vásárolni, vagy hazamennek pihenni, és másnapra hagyják a vásárlást. Miért, minek kéne történnie?"

"A gyk-n megjelenik még ötven ilyen kérdés, hogy most mi lesz. Aztán 22-én újabb 100, hogy miért nem történt semmi."

"újra sláger lesz az i will survive"

"Napforduló lesz. Akkor lesz a leghosszabb éjszaka az évben. Másnaptól pedig elkezdenek hosszabbodni a nappalok, ha jól emlékszem napi két perccel, de ez nem biztos."

"A szüli napom :-)))"

2012. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én ezeket hallottam:

Becsapódik egy kisbolygó.


Felemelkednek a spirituálisan érett emberek.


Jelenlegi fizikai megvalósulásunk sokkal könnyedebb, kevésbé anyagi lesz.


Pólusváltás.


3. világháború.


Napkitörés, ami elpusztítja a bolygót.

2012. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csodálom hogy még nem írták ide hogy "te dec. 22-én már nem élsz". xD
2012. júl. 4. 23:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Lesz ufóinvázió is állítólag. Legalább kétféle fajról mondják hogy meg fogja szállni a földet különböző indokokkal. Hogy a maja naptárhoz miköze ennek azt már senki nem tudja.
2012. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Végre kiderül, hogy hány éves a kapitány!
2012. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

Igen. Rengeteg ufo fog megjelenni majd hirtelen. És valóban két különböző földönkívüliekből állnak majd. Fontos, hogy majd a világ vége előtt arra szálljatok fel akiknél a szeretetet érzitek és nem csábítanak, illetve akiknek a hajójuk fényből van nem fizikai lámpa vagy hasonló világít rajta. Addig is meditáljatok vagy gondolkozzatok a szereteten. Csak a legbensőbb szeretet segít majd!


(Lehet hülyének nézni, csak ezt jegyezzétek meg legalább kérlek! Elég ha akkor emlékeztek erre, és terjesszétek ezt!)

2012. júl. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Legutóbbi, az lemaradt hogy a fényhajókat magas halyas lények kontrollálják a technikai fénnyel rendelkezőket meg szűrkék vagy reptroidok. Utóbbi 2 faj nem velünk van.
2012. júl. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A kaszás eljön értünk. A csillámfaszlámán fog lovagolni és a nyan cat-ek seregét fogja vezetni. A föld alól pedig pedig a dementorok serege fog feltörni Peter Griffin vezetésével. Valamint minden karácsonyfa életre kel majd és a díszeikkel fognak dobálózni. Ja és nem a "kellően spirituális emberek" fognak felemelkedni, hanem a csecsemők. Fontos még megemlíteni hogy uufókkal kapcsolatban: Darth Vader jön majd el értünk a halálcsillaggal.


Remélem sokat segítettem.

2012. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!