Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van néhány kérdésem a mitológi...

Van néhány kérdésem a mitológiával/boszorkánysággal kapcsolatban. Megválaszolja valaki?

Figyelt kérdés

Üdv, nagyjából egy éve a környezetemben rengeteg ember bukkant fel aki sok pénzt ad ki ilyesmire, pl. ingajóslás meg kártyajóslás és hasonlók. A kérdésem az lenne, hogy hol lehet válaszokat találni ilyesmiről, egy kicsit utánaolvasni az ilyen dolgoknak és a mitológiának pl. szellemek


Üzenetet is várok, ha valaki esetleg ért ilyesmihez, eddig semmit sem találtam, ami bizonyítaná a jóslásokat, szellemidézéseket, de nyitott vagyok (vagyis se nem zárom ki, se nem hiszem el)


2012. júl. 5. 12:57
 1/4 Bebo88 válasza:
lelkek vannak az biztos
2012. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ingajóslásra van aki pénzt ad ki, komolyan? De hisz azt otthon, magának is mindenki el tudja végezni. :)
2012. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mitológia szó nem igazából illik a kérdésedbe, az az ókori népek mitoszaival foglalkozik, ne keverd az ezotériával.
2012. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért a különböző jóslást se mindenki végezheti el... Legalábbis normálisan nem. Én egy ideje foglalkozok vele, ha gondolod, írj privátot.
2012. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!