Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Epilepsziás vagyok már 1...

Epilepsziás vagyok már 1 hónapja. Az epilepszia tudatgörcs halál után a lélek szegmensében marad, és öröklődik e a következő inkarnáció morfogenetikus mezejébe, vagy halállal egyidejűleg eltűnik? (Már ha a lélek nem jut a pokolba. )

Figyelt kérdés

Minden olyan roham, melyben az agy nem képes feldolgozni a több irányból vagy több gondolatból keletkező utasítást.

Magasabb szellem ránk való figyelésétől is összehúzódhat a tudat, és ez epileptikus rohamot válthat ki.



2012. júl. 18. 22:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ez most csak egy fake kérdés, vagy csak az ezotéria részlegbe kellene tenni a választ, vagy a gyógyszeradagoddal van gond? Nem hinném, hogy itt fogod megkapni a válaszod...
2012. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt most felejtsd el. Nincs következő élet, nincsenek ártó szellemek, lelkek, stb. stb.
2012. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Láttad,hogy merre gurult?
2012. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos hogy pontosan mit is kérdeztél, mert ilyen összetételben még nem láttam ezeket a fogalmakat, de ha a kérdés veleje az, hogy következő életedben is epilepsziás leszel e, akkor a válasz az, hogy csak a hajlam lesz meg benned, ha ebben az életben nem sikerül megoldanod azt, ami a hajlamot okozza. Kivéve ha például a h1n1 elleni oltás miatt vagy epilepsziás(sokan lettek attól epilepsziásak), mert akkor viszont nemleges a válasz.
2012. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az epilepszia pedig nem elsősorban a tudatot érinti, hanem a testet a tudattal összekötő központi idegrendszert. A tudat a fizikai testtől képes elkülönülni, és ehhez nem szükséges eltávolítani az agyat...szóval a tudatra csak közvetett hatása van, nem az az elsődleges szenvedő terület.
2012. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dxeno ***** válasza:
Haverom epilepsziás rohamot kapott. a bátyja meg nem hitte el,és megdobálta karamellás cukorral. Amúgy meg ha meghalsz,megszűnsz létezni. Nincs lélekvándorlás menny,pokol,stb.
2012. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Epilepszia? Csont többleted nincs véletlenül? Rendkívül érett lélek lehetsz, ez lejön a kérdésedből.


Mostanában ébredezel? Vagy így születtél? Nem férsz hozzá a kollektív tudattalan információihoz?


Szerintem ez nem az a fórum, ahol érdemleges válasz

2012. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
... (folyt.) Szerintem ez nem az a fórum, ahol érdemleges választ kapnál erre a kérdésre.
2012. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A halál után az elmebetegségek eltűnnek, mertez az agyadban vannak, csak lélek leszel.
2012. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő: valóban, maga a betegség az agyban van, de a lélek mindenről készít "feljegyzést" ami az életben történik veled. Ha a betegséget karma okozta, akkor jó eséllyel kialakulhat egy másik életben, vagy valamilyen hasonló betegségként jöhet elő újra.
2012. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!