Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi tegyek ez ellen?

Mi tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Néhàny napja furcsa dolgokban van részem. Nem hiszek és nem hittem boszorkànyokban, és mágiában stb.

Mindennap valamelyik idõszakban kaparást hallok az ajtón, amely elvàlasztja a lépcsõházat az ajtótól. Helyesebben a kis kutya veszi észre és marad ugatni. Megnéztem nem találtam semmit sem. De most ami tõrtént velem eléggé furcsa. Olvasgattam a neten és hirtelen azt éreztem valami erõsen megérintette a bal oldali combomat.Elõszõr azt hittem a kutyus, mivel itt fekszik a szék alatt, de nem õ volt. Ja és du. a számitógépem nem tudom hogyan kapcsolódott ki hang nélkül és hogyan kapcsolòdott ujra vissza. Mindenbe ujra be kellett jelentkeznem.

Itt mellettünk lakik 2 vén lány és állandóan éjjel-nappal

olyan mintha "szellemeket idéznek", eléggé furcsa hallani éjszakánként a fura hangjukat, de nem tudok mást gondolni róluk hajnal 3kor.Az asztalt is huzogatják és fura hangokat adnak.


2012. júl. 19. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A gép túlmelegedett. A combodat érintő érzést csak beképzelted, mert miközben olvastál róla, paráztál.
2012. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogyis olvastam róla, teljesen más témáról olvastam. Nem is érdekelnek az ezoteriák. Mivel itt láttam vannak ilyen kérdések, gondoltam valaki megnyugtat.
2012. júl. 19. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Á. Butaság, ha hinni akarsz mindenben hiszel, és összefüggést keresel. Az agyad sokszor akkor is jár amikor nem kéne (nekem is, mindenkinek). Nincs semmi.
2012. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!