Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A barátnőmmel kapcsolatban át...

Lazsi kérdése:

A barátnőmmel kapcsolatban át éltem pár pillanatot (valós) amit ő is és nem hagy nyugodni hogy lehetséges hogy az ö szeméből élhettem át a dolgot és mi mindent amit érzett énis éreztem?

Figyelt kérdés
ez ugyebár mint álmomban történt és eggyikünket sem hagy nyugodni a dolog hogy ez hogy lehetséges hisz ilyet még senkitől sem hallottam
2012. aug. 6. 22:58
 1/10 A kérdező kommentje:
el felejtettem írni hogy ez mind álom volt de mégis valós
2012. aug. 6. 23:10
 2/10 anonim ***** válasza:
ha valakit túlzottan szeretsz létrejön egy olyan kapocs hogy mindent érzel amit ö is fájdalom,hangulat ingadozás,vagy akármi.
2012. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Antimod ***** válasza:
Egy kicsit bővebben ki tudnád ezt fejteni? Nem személyes részletekre vagyok kíváncsi, de nem vagyok benne biztos, hogy értem, amit kérdezel.
2012. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ahha értem hát az igazság az hogy cselekedet amit ö tett meg álmodtam át éltem azt amit ő dehát teljesen pontosan ugyanazt láttam amit ő ugyanazt éreztem csak az ö szeméből láttam a dolgokat
2012. aug. 7. 15:05
 5/10 Antimod ***** válasza:
Értem. Az álom előtt pontosan tudtad, hogy ő mit érzett akkor, vagy az álom alapján mondtad el neki, és akkor vált világossá, hogy egyezik a kettő?
2012. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
semmit :S az igazság az hogy olyan dolgokat álmodtam meg amiről soha egy szót nem mesélt
2012. aug. 7. 16:06
 7/10 Antimod ***** válasza:

"ez hogy lehetséges hisz ilyet még senkitől sem hallottam"


OK, köszi a választ.

Ez így valószínű telepátia volt, azaz gondolatátvitel, spontán módon. Én már álmodtam ugyanazt, ugyanazon az éjszaka, mint a barátnőm, de ez sokkal érdekesebb így.

2012. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
érdekes volt jó élmény remélem lessz még ienbe részem köszönöm szépen a segitséget :)
2012. aug. 7. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a tudatotok, elmétek egy kis időre összekapcsolódott (és valamennyire eltűntek a határok, különbségek)
2012. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ugyanarra gondoltatok, majdnem ugyanazt az álomképet vetítette az agyatok elétek.

-Szkeptikus-

2012. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!