Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szex mennyisége és a szellem...

A szex mennyisége és a szellemi- lelki fejlettség közötti összefüggést hogyan lehetne meghatározni?

Figyelt kérdés
Tehát aki szellemileg, spirituálisan magas szinten van annak nagy a szexuális étvágya vagy sem? Van- e úgymond bután fogalmazva követendö trend e téren? (értsétek úgy, mi a helyes, vagy mi az ami fejlödésre vezet)

#szex #mennyiség #spirituális fejlettség
2012. aug. 11. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A jogik pl lemondanak a szexről.
2012. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Aki spirituálisan magasabb szinten van, jobban tud uralkodni önmaga felett. Avagy: minden fejben dől el.... Az öröm forrás nála nem elsősorban fizikai szinten valósul meg. De ez csak egy vélemény....
2012. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz. Viszont peldaul akik a tantrikus szexet vagy taot uzik, ok meg pont ezt fejlesztik tokelyre. Ezert vagyok kicsit osszezavarodva.
2012. aug. 11. 16:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de szerintem ott is inkább az érzelmi élmény dominál.
2012. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A masik kerdes ami felmerult bennem, hol a hatar a lemondas es az elfolytas kozott? Valamint mi a jobb lemondani valamirol, vagy iranyitani?
2012. aug. 11. 16:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél primitivebb valaki, annák inkább a szex az életének a legfontosabb dolga.
2012. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szex az élet része, egy egészséges párkapcsolat egyik fő mozgató rugója.
2012. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5:"mi a jobb lemondani valamirol, vagy irányítani?"


URALNI.

2012. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tehat iranyitani, hiszen az maga az uralas. A lemondas pedig azert, mert egyfajta elvezetrol mond le, ezzel pedig erosebbnek erzi magat, mert az onuralma erosodik. Viszont ha meg nincs kesz a lemondasra, akkor megbetegszik.
2012. aug. 11. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Uralni=magamnak akarok a leginkább jót tenni,mások háttérbe szorításával.


Lemondani=bizonyos esetekben azt jelenti hogy magamat hátrébb helyezem és adok valamit ami akár több élőlénynek a javát szolgálja.A szexualitás például kivétel,ha én sem szeretkezek azzal nem csak magamnak csinálok hiányt hanem másnak is.

2012. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!