Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az alvásparalízis és az...

Az alvásparalízis és az asztrál utazás között van kapcsoltat? Előzheti meg alvásparalízis az asztrál utazást?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Az alvásparalízis valódi, létezö, bizonyított dolog, amíg az "asztrálutazás" csak egy újabb ezós baromság.
2012. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én Paulo Coelho egyik könyvében olvastam az "aztrálutazásról" először. Ha máshol olvasom,talán én se hiszem el...
2012. aug. 13. 13:06
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen lényegtelen, hogy hol olvasod, attól még nem létezik. Akik ilyesmiket élnek át, azok csak álmodnak.
2012. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az álom is egyfajta asztrálutazás. Némileg ilyenkor "megtörik" a kapocs, a tested felébred, az elméd még némileg alszik. Az asztrális tested visszatér, a mentális talán még nem, vagy mindkettő csak félig.
2012. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
# 3: Tök mindegy mit hiszel, szerencsére nem rajtad áll a dolog. Majd egyszer spontán megtapasztalod, és akkor fogsz majd lesni nagyokat, mint az az ember aki felől letépte a forgószél a kerti WC-t.
2012. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdésre: Meg KELL hogy előzze. Ugyanis ha nem így lenne, akkor elkezdenél hadonászni a kezeddel :) Amúgy minden éjjel végbemegy az alvásparalízis, csupán normál alváskor a tudatod előbb kapcsol le, mint a tested, így nem veszed észre.
2012. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan kérlek :) Szabad tudatlannak lenni, de én inkább kihagynám. Sokkal többet tudok az álmokról mint te bármikor is fogsz, így elég könnyü racionálisan kikövetkeztetni, hogy az ilyen "asztrál" élmények csak álmok.
2012. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán bizony ismerjük egymást, hogy tudod én mit tudok az álmokról? :) Ja, és van személyes tapasztalatod, tehát össze tudod hasonlítani, az normál álmot, tudatos álmot, és az AP-t? Vagy csak olvastál róla. Nagyon nem mindegy.
2012. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mind a hármat átéltem már rengetegszer :) Van elég tapasztalatom, de neked kétlem, hogy lenne.
2012. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor bővebben kifejthetnéd, hogy szerinted mitől "csak álom" vagy valami ilyesmit állítasz nem? Kezdjük onnan, hogy mi számít "legitim" tapsztalatnak, vagyis valóságnak? Milyen okból feltételezed, hogy az átélt élmény kevésbé legitim mint akár a hétköznapi valóság?


Amúgy érdekel ez a téma, kíváncsi vagyok a véleményedre.

2012. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!