Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthatott a 3.5 éves...

Mit láthatott a 3.5 éves kislányom ami ennyire felzaklatta?

Figyelt kérdés

Leültünk ma ebédelni s a kislányom egyszer csak evés közben

elkezdett hisztizni miközben mindig ugyan oda nézett, nem volt hajlandó semmit mondani mi bántja vagy mit lát.

Abba hagyta az evést s nem volt hajlandó enni a tányérjából s az asztaltól is elment és még jobban hisztizett s megint egy pontba nézett végig, megint nem volt hajlandó semmit mondani.

Annyit sikerült elérnünk,hogy hajlandó volt enni csak az én tányéromból s úgy, hogy mellé ültem a székétől kb.1m-re lévő kanapéra.


2012. aug. 13. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Azt írom amit szeretnél hallani: szellemet látott. Duuuuuurva, mi?
2012. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bírom az ilyen kérdéseket. Szerinted mások mégis honnan a fenéből tudnák,hogy mit láthatott? Ő nem mondja meg mi volt a baja akkor itt valaki tudni fogja?
2012. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondja meg akkor nem látott semmit. Az ilyen korú gyerekek csak úgy egyik pillanatról a másikra minden ok nélkül neki állnak hisztizni, életkori sajátosság. Az én fiam is hasonló korú és vannak ilyen napjai. Nincs ebben semmi különös.
2012. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ott egy újonnan vásárolt tükör? ;-)
2012. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
23%

A gyerekek megérzik / látják a lelkeket. Ezt valaki vagy elfogadja/elhiszi vagy nem . Ugyanugy mint az aurát is látják a gyerekek.

Ilyenkor, akkor is ha hülyén érzed magad el kell "küldeni" őket .Mondani hogy menjenek el és haggyanak békén titeket . És a kezeddel elkell hesegetni őket .

Tudom h hülyén hangzik :)

2012. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem. A gyerekek ilyenek.

Nekem az unokahúgom ~4 évesen elsírta magát minden különösebb ok nélkül odakint.

A hülye testvérem persze kitalálta, hogy kísértetet látott a gyerek. Nem sokkal később kiderült, hogy valami lódarázs / bögöly vagy valami hasonló nagyméretű zúgó bogár repült el a gyerek előtt, csak a gyerek nyilván nem tudta definiálni, hiszen a szókincsében ezek nem is léteznek...

2012. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!