Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Asztrális utazással el lehet...

Asztrális utazással el lehet jutni a pokolba?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Teológiailag természetesen nem, a pokol keresztény fogalom, az asztrális utazás meg a lélek egységét, és körforgását hirdető vallások (pl.: buddhizmus) sajátja.

Ez olyan, mintha Frodó a Birodalmiakkal harcolna. :-)

2012. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már ott vagyunk.:)
2012. aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Műmak helyett AT-AT birodalmi lépegetők támadnak rá, Ithilia helyett a Hoth-on. De a buddhista hitkörnek is van pokol fogalma, csak nem végleges szenvedések helyeként, hanem büntetésből oda való születési lehetőséggel. A buddhista pokol a kielégíthetetlen igények helye, állandó szomjúság, éhezés, és hasonlók kínozzák az ott lakókat. Érdekes hogy ilyesmit a Földön is találunk...
2012. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Bárhová, én múltkor Balin voltam a tengerparton süttettem magam. Ha oda mész tegyél a harmadik szemedre napszemcsit, erős az UW. :D
2012. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismertem valakit aki áthozott egy sárkányt a mi világunkba, szóval biztos.
2012. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!