Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pszichikus látleletről szeretn...

Pszichikus látleletről szeretnék kérdezni, hogyan kell csinálni? Lehet, hogy agykontrollos téma (? ).

Figyelt kérdés

.....Hogy miért kérdezem?Olvastam egy életrajzi könyvben, hogy egy férfi tudakozódni akart egy ismerőséről ezért felkeresett egy hölgyet, aki pszichikus látlelettel foglalkozott.A férfi egy papírra írta ismerőse nevét és a nőnek adta, aki nem nézte meg a cetlit csak elvette, relaxálni kezdett és ezután részletesen felsorolta a papírra írt férfi külső belső tulajdonságait, teljes pontossággal!A nő nem ismerte a férfit, sosem hallott róla.Ráadásul ez egy közismert, különös egyéniség volt így aztán a nő nem játszhatta meg, hogy általánosságokat mond és jól tippel.elmondta a számára ismeretlen férfi különleges jellemzőit is.

Ez keltette fel a kíváncsiságomat, szívesen készítenék én is pszichikus látleletet, ha tudnám a pontos módját.


Mintha régebben olvastam volna agykontrollos honlapon hasonló technikáról, de azt talán tudatáthelyezésnek hívták, vagy valami hasonló?..Mikor csupán név vagy cím alapján nagy távolságból is sok mindent meg lehet tudni ismeretlen személyről is.


Aki jártas a témában, vagy hallott erről valamit, légyszi írjon.Minden információnak örülnék.


2012. aug. 30. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ugy csinalta, hogy ra tudott hangolodni arra a szemelyre.

Erezte a rezgeset messzirol is a szivevel.

2012. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt meglehet tanulni vajon, hogy érezze az ember a rezgést a szívével, vagy ez egy képesség?Gyakorolni esetleg lehet valahogy?
2012. aug. 31. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, sőt már most is csinálod.

Pl gondolj valamelyik közeli ismerősödre, és figyeld meg, hogy milyen érzete van.

Mindenkinek kicsit más, ezt elkezded fejleszteni és egyre ügyesebben fog menni, mint minden más amivel foglalkozol.


Aztán pl mész az utcán, ülsz a buszon és csak leszkenneled

az embereket, meg minden mást.

Ez tárgyakkal is működik, de az embereknek erősebb a "szaguk":P:)

2012. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tárgyakkal?Azokról mit lehet megtudni?Például a tulajdonosukról információt?Ilyesmiben már volt részem.Egyszer kaptam ajándékba egy dísztárgyat és mikor kezembe vettem, egy ismeretlen lányt "láttam" és igen rossz érzéseim támadtak, de olyan gyorsan jöttek a benyomások, hogy nem tudtam pontosan kivenni, mi is történik.Akkor az ajándékozóm elmondta, hogy a tárgy a lányáé volt, aki autóbalesetben meghalt, aztán megmutatta a fotóját és az a bizonyos szőke lány volt rajta, azonnal felismertem, nagyon megdöbbentő élmény volt.

Olvastam valahol, hogy állatok tudatára,állapotára is rá lehet érezni, de ezt még nem próbáltam és ez olyan dolog, ami szerintem nagyon nehezen lenne ellenőrizhető.

Az a baj, hogy mikor ezeket próbálom gyakorolni, akkor nagyon nehezen tudok elvonatkoztatni a saját gondolataimtól és érzéseimtől.Például most ideges vagyok és hiába próbálok xy-ra koncentrálni, ráérezni, mit érezhet, őt is idegesnek érzékelem...Szóval nem vagyok biztos benne, hogy amit érzek, az tényleg a másik embertől jön-e, vagy csak a saját érzésem, fantáziám játszik velem..

2012. aug. 31. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!