Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok, hogyan tudtok...

Szkeptikusok, hogyan tudtok spirituális értelem nélkül élni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehettek materialisták ? Nem féltek hogy az univerzum megbüntet titeket ezért?
2012. okt. 4. 21:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
dede, rettegek!
2012. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem büntet meg mert az univerzumnak nincsen ilyen hatalma, de hajrá, legyél csak ostoba, élj rettegésben, értelmetlen szabályok szerint.
2012. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Elismerjük azt, hogy ezzel a témával nincs értelme foglalkozni, mert minden amit "értelemnek" lehet hívni, az végül is csak emberi belemagyarázás. Spiritualitással tehát hiába foglalkoznánk, azzal nem lennénk okosabbak (legfeljebb elhitethetnénk magunkkal, hogy okosabbak lettünk). Továbbá elfogadjuk a valóságot, bármi legyen is az, mert nincs hatalmunk azon változtatni.
2012. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Antimod ***** válasza:
Komolyan, mi értelme van az ilyen kérdéseknek? Mindenki ott tart, ahol. Úgy éli meg az őt körülvevő világot, ahogyan arra szüksége van. Felesleges ilyen provokatív kérdéseket feltenni, mert ezzel kizárólag elutasítást és ellenszenvet váltasz ki (ami persze nem rajtad, hanem másokon csapódik majd le másik témában).
2012. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha Én lennék az univerzum Én biztosan megbüntetnélek titeket, már csak az ilyen beszólásokért is. Hát Én itt teremtek alátok autót, meg lakást, csajokat, ti meg csak nem is hisztek bennem ! Ki vagytok ti ?
2012. okt. 4. 22:05
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Aszondod, azért nincs csajom, mert az univerzum így büntet a spirituális értelem hiányáért? Sok mindenre gondoltam már, de erre még nem...
2012. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Ennyire ne unatkozzál már...
2012. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mit jelent spirituális értelemmel élni? Beszélni , olvasni , vitatkozni , meggyőzni másokat a spiritualitásról, vagy csak úgy egyszerűen ösztönösen megélni azt? Van aki tudatosan nem foglalkozik a spiritualitással csak ösztönösen megéli azt, van aki szinte állandóan azzal foglalkozik, és valójában alig van köze az igazi spiritualitáshoz. Ez esetben ki fog "bűnhődni"?
2012. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Aki spirituálisan él, nem büntet..
2012. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Még mindig jobb szkeptikusnak lenni, mint mindent elhinni.

Én mindig azt mondom, "hiszem, ha látom"!

Szerintem elég nyitott ember vagyok, de eddig semmi de semmi "csoda" nem történt velem, nem jelent meg semmiféle lény vagy bármi, nem hallottam hangokat, SEMMI!


És a barátaim se, a családom se.


Mindig valakinek a valakijével történnek ilyenek, akiről azt se tudom ki, jóformán ellenőrizhetetlen.

Amúgy is lehet, hogy csak képzelgés.


Ezért vagyok szkeptikus, elhinném, ha látnám, vagy tapasztalnám, de nálam még a Vonzás Törvénye se működik, nem beszélve másról!

2012. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!