Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valóban december 21-én...

Ha valóban december 21-én világvége lesz, akkor annak előtte lesz valami jele vagy hirtelen elpusztulunk úgy hogy nem is láttunk előtte semmit sem? Csak normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 20:11
 1/10 anonim válasza:
2012. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első: Nekem is ez a véleményem.
2012. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi, félreértelmezték a maja naptárat. A maja számmisztikáját nem értették meg jól, szóval nem lesz világvége. :)
2012. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, menjél már át az ezoterikára.

Ide értelmes emberek is járnak.


Amúgy a tudományos válasz: igen, elpusztulhatunk minden előjel nélkül is.

2012. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

egyre nagyobb baromságnak látom ezt.

hanyadik ciklus lesz ez a maja naptárban? 13?

a maják 20as számrendszert használtak...

plusz találtak szintén tőlük naptárat 4000 akármeddig. (de gondolom ezt majd csak akkor fújják fel így mikor épp az lesz aktuális)

2012. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A másik az, hogy a maják még a mai embereknél is sokkal ostobábbak voltak (ami nagy szó), így akkor is hiba volna komolyan venni őket, ha valóban világvégéről írtak volna. Egyébként náluk szó sem volt világvégéről.
2012. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már nagy a baj, azt úgyis érezni fogod. Kb. 3 perced még marad arra,hogy számot vess az életeddel, és eldöntsd, hogy akarod bevégezni. HA ezt akartad hallani egyáltalán. Szerintem ez igaz.
2012. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A programban részt vevő kutatók szerint a népszerű hiedelem ellenére semmi jele annak, hogy a maja naptár - vagy a világ - 2012-ben véget érne, csupán az egyik naptári ciklus fejeződik be. "Olyan ez, mint az autó kilométerórája, a maja naptár átfordul a 120 000-es számokról 130 000-re" - mondta Anthony Aveni, a Colgate Egyetem csillagászat és antropológia professzora, a Science-ben megjelent cikk társszerzője.
2012. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Honnan a francból tudják előre a Maják, hogy mikor lesz a világvége. Kezdjük ott.
2012. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kellett nekik sok ész hozzá. Nem természeti katasztrófa, csak voltak annyira civilizáltak, ki tudták számítani, hogy a modern világ, a technologia mikor jut el olyan szintre, amikor az emberek feleslegesek lesznek munkaerőnek. A zsarnok uralkodó osztálynak meg mikor fogja ez a szemét szúrni. Tutdták hogy ha nincs munkahely, akkor fel fognak lázadni. És tudták hogy ez a nagyszabású népességcsökkentéssel orvosolható csupán. Nem világvége, csak hatalmas változások lesznek.
2012. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!