Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthatott a kislány?

1lány.... kérdése:

Mit láthatott a kislány?

Figyelt kérdés
Előre is bocsi, ha rossz helyre írtam kérdésem, nem igazán vagyok otthon ezekben a témákban. Hallottam olyanról, hogy a gyermekek még látnak természetfeletti dolgokat. Na most egy kislány, kb 2 éves lehetett, ma egy bevásárlóközpontban várakozás közben hosszasan nézett rám, talán a homlokomat nézte, ha jól láttam. Ez úgy tudom, jelent valamit, na de mégis mit láthatott? Mégegyszer írom, nem értek ezekhez, csak amit hallok abból tudok kiindulni, de ez nagyon érdekes volt o.O

#természetfeletti #mit láthatott
2012. okt. 12. 23:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Furcsa arcokat vágott, lehet h csak nem tetszettem neki? :) Na de tényleg úgy tünt, hogy nagyon néz rajtam valamit a gyerek...
2012. okt. 12. 23:26
 2/20 anonim ***** válasza:
lehet egy pattanast nezett csak ?:D
2012. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megfogsz halni a kovetkezo par napban, es ezt latta. xD
2012. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
azom nincs :D és nem volt rajtam feltünő ékszer, vagy hasonló, még mielőtt megkérdeznéd ezt is :)
2012. okt. 12. 23:39
 5/20 A kérdező kommentje:
az mindenkinél benne van a pakliban, na de miért kell hülyeségeket írni? ha nem tudtok értelmes segítséget adni, akkor inkább ne, jó? köszii
2012. okt. 12. 23:40
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
Most komolyan...valld be oszintet azt varod majd egy naiv ezos valaszolo benyogi , h a gyerek a harmadik szemedet nezegette.Feltetelezem azt tudod mit jelent...sot bizti vagyok benne.Habi lovesed sincs meg a kerdesed besorolasarol sem..hahhaha.:)) ;)
2012. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
kedves harmadik, én csak kérdeztem valamit, nem igazán érdekel mit írsz, tudom alig várod, hogy elkezdjek veled vitatkozni, azért cseszegetsz, de nem érdekelsz, amúgy meg szerintem már aludnod kéne :)
2012. okt. 12. 23:50
 8/20 anonim ***** válasza:
A gyerekek sem látnak semmi mást, mint te... csak ők még mindenen képesek csodálkozni... akár azon is hogy nincs a homlokodon haj, vagy hogy ki van szedve a szemöldököd, vagy hogy más színű a bőröd... de lehet hogy csak simán elbambult miközben rád nézett. Ez is elég gyakori.
2012. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó válaszoló, persze, simán lehetséges, hogy csak elbambult, és nem kell belemagyarázni semmit :) Szép estét Neked!
2012. okt. 13. 00:03
 10/20 anonim ***** válasza:
A hivatalos nézést gyakorolta. Nem lepődnék meg, ha öt évesen Ő lenne az ország vezetője. Van benne tehetség
2012. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!