Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek melyik Ezotéria alkateg...

Nektek melyik Ezotéria alkategória a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Nekem a Reinkarnációs és karma, mert ott sok érdekes dolgot megbeszélhetünk a saját és a másik előző életéről :)

2012. okt. 24. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
A természet feletti lények, mert ott vannak a legnagyobb hülyeségek és azok a legviccesebbek :D
2012. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zsizsik666 ***** válasza:
100%
Nekem is a reinkarnáció és karma, jó látni, mennyien emlékeznek az én előző életemre.
2012. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:

1. Parapszichológia - érdekelnek a témái

2. Reinkarnáció és karma - relatíve színvonalasabb társalgás folyik benne

3. UFO észlelések - néha felvetnek egy-egy elgondolkodtató témát


Amit nem kedvelek (tudom, senki sem kérdezte :D):

1. Álomfejtés - "Mit jelent ez az álom?" "Miért álmodtam azt, hogy megcsókolt?"

2. Természetfeletti lények - loú, reptoid-invázió, vérfarkas és társai

3. Mágia, okkultizmus - "Létezik olyan varázslat?"

2012. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Csak szórakozni járok ebbe a rovatba, hogy mennyi ostoba, babonás ember van.
2012. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sl zoli ***** válasza:

Hát kérdés hogy itt vagy úgy általánosságban?


Általában szeretem a meditációt, ami itt nincsen témában, legközelebb az agykontroll áll hozzá, azok a kérdések javamra viszont nem nagyon szoktak válni, de szívesen segítek benne bárkinek.


Álomfejtés távol áll tőlem.


Mágiát általánosságban szeretem, tulajdonképpen bármit meg lehet oldani mágiával, de itt elég hülye kérdések szoktak lenni, így itt nem foglalkozom vele.


Szeretem még a Reikit is.


Reinkarnáció, előző életek témaköre is érdekes számomra, de mint a mostani életemben jelen levő hatásainak feloldásához és nem ahhoz amivel itt találkozom, hogy többnek lássam magam azzal, hogy előző életeimet tudom, stb.


Természetfeletti lényeknél az angyalokat még szeretem.

2012. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amiket nem kedvelek:

-álomfejtés

-feng-shui

-jóslás

-reinkarnáció

A többi érdekel, vannak köztük jó kérdések és vannak a trollkodásra késztető kérdések. Amióta olvasgatom ezt a kategóriát sok érdekes dologra bukkantam, és persze sok poénosra is.

2012. okt. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legfőképp a Természetfeletti lények. Aztán az UFO észlelések, és a harmadik helyen van az Egyéb kérdések. A 90%-án röhögni szoktam, de azért néha akad 1-1 elgondolkodtató kérdés is, azokra szoktam válaszolni, ha van róla véleményem.
2012. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!