Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditációnak, vagy minek...

Meditációnak, vagy minek nevezhető ez az állapot?

Figyelt kérdés

Szép lassan lelassul minden, jön a képekben gazdag álomszerű théta állapot, de sokszor itt nem állok meg, hanem elalszom (azt hiszem...), és közben vannak olyan időszakok, amikor TUDOM, hogy alszom.

Mindezt fekve szoktam gyakorolni.



2012. nov. 1. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A meditáció az alfa tudatállapot, ami egy alvás-ébrenléti közötti állapot, ilyenkor a zajok felerősödnek, kiteljesedik az érzékelés. Lehet csak mély meditációban van részed, ami Alfa-Théta határán van. Ha tudod irányítani az álmod akkor tudatos álmodásról beszélünk.
2012. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt kezeleti szubszkripciónak hívják, te irányítod az életed az álmodból.
2012. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor tudom, hogy alszom, akkor nem álmodok semmit, csak tudatában vagyok annak, hogy fekszem, hallom ahogy alvásszerűen veszem a levegőt. Ez néhány mp, aztán 'filmszakadás', aztán megint ez, és így váltakozik.
2012. nov. 2. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:

A meditációnak különböző szintjei vannak.

Akkor vagy jó ha ébren történik meg. Ébren látod a természet részletgazdagságát, ébren látod a külső csendet ahogy eggyé válik a belső csendeddel és lelassul a világ mint a mátrixban :)

2012. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az állapotot félálomnak hívják, a felbukkanó képeket pedig hipnagóg képeknek.
2012. nov. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!