Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a galaxis 2012...

Igaz az, hogy a galaxis 2012 decemberében belép a foton övbe és ezt követően soha nem tapasztalt változások mennek végbe?

Figyelt kérdés
pl. -50 fokra hűl le a levegő a több napos éjszaka miatt, majd utána világos lesz heteken keresztül, illetve eltűnnek a halálos betegségek (rák, AIDS), erről hallottatok valamit?
2012. nov. 29. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam, nem igaz, olvass vissza néhány kérdést!
2012. nov. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az eddigi 180 ilyen kérdést nem tudtad megtalálni, akkor majd pont itt fogsz művelődni?


MENJ ÁT AZ EZOTERIKÁRA!

2012. nov. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ez akkora baromság, hogy... egy csomó ismerősöm megosztotta, hogy a NASA kijelentette, hogy a föld, ezen a napon belép a null síkba, miszerint... de egyikük se nézett rá a NASA honlapjára, egy, hogy bebizonyosodjon róla... nem igaz! tőlem bespájzolhatsz 3 havi élelemmel, meg mécsesekkel, végül is nem árt, de hülyének fogod magad érezni, hogy bedőltél ennek... véleményem szerint, nem fog történni semmi, ugyanolyan átlagos nap lesz dec. 21. ... max arról fog szólni az egész nap, hogy:(akik a világvégét várták) b*szki, miért éltem fel a készleteimet, miért adtam el olyan olcsón a házam, miért csináltam baromságokat azért, mert azt hittem itt a vég, stb...
2012. nov. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy troll kérdés. Megint az történik, mint mindig, hogy akinek túl bonyolult a tudományos megközelítés (sokan vannak így), azok kivesznek kellően homályos de komoly szavakat tudományos írásokból vagy a Discovery csenelről, és egy misztikusnak hangzó maszlagot kreálnak belőle. És ha már "foton" meg "galaxis", akkor a NASA-t is általában belekeverik, mert az úgy jobban hangzik.
2012. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már 2001 körül beléptünk a foton övbe, azóta sem volt többnapos éjszaka.
2012. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"a NASA-t is általában belekeverik"

Ezt én írtam, és a kérdésre mint általános jelenségre céloztam. Szóval tudom, hogy ebben pont nem volt NASA. :))

2012. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A foton övben nagyon jó,cuki kis öveket lehet kapni,úgyhogy remélem,belépünk oda.Azután már mehetünk is át a foton gatyába és csizmába.
2012. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kigugliztam az orosz eredetit...kisse atirta-meghamisitotta a forditoja az elejet...

itt van [link]

az uzenet a NASA-nak szol es iroja allitolag egy ORAKUL SAMBALI nevu tibeti szerzetes, akirol nem tudni hogy letezik-e....

2012. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak a Földről volt szó, majd a Naprendszerről, most meg már az egész galaxisunk? A következő lépcsőfok vajh' mi lesz?
2012. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
baromság
2012. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!