Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szenthelyi Arpad mit csinal...

Szenthelyi Arpad mit csinal mey. Moy. Su oldalon? Lehet kerdezni tole?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet de te már nem tudsz mert tiltottak..
2012. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de mindig tilt a sok hülye, persze csak az után, hogy haggyák egy kicsit cikizni őt (de addig is letiltják a kommentelését, hogy ne tudja magát megvédeni). Szánalmas bagázs.
2012. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dalek Traak ***** válasza:

Szenthelyi Árpád a mey moy su-n?! Micsoda meglepetés! Ezek szerint mist ottcosztja az észt.

Dartwelder, külső tudományos vizsgálódást végeztem azon az oldalon és ha minden igaz te is regisztrálva vagy ott. Bár az oldal csak egy vicc, de van egy dolog ami érdekel. Ez pedig nem más mint az igazság 404-ről. Ha kérhetném megírnád privátban mit tudsz róla, de az igazságot.

2012. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
engem tiltottak azert mert olyat mondtam ami ellenkeik 404 elveivel. meg a reptoid szot is tiltottak, meg minen ilyesmit. 404 elszedett egy brigi nevu qurvat onnan a forumrol es azt dugdossa minden szombaton. mindenki aki ezzel kapcsolatban kerdezi, kiteszik.a chet-et is moderaljak, mindent torol a roh@dt adminjuk.,
2012. dec. 9. 13:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű egy és ugyanaz a személy van ott is mint itt, tehát ugyanaz a stílusa a válaszainak, állítólag voltak páran UFO lesőben, amivel is 404 megállította a Nibirut.

Erről töltöttek fel videót is, ja és tényleg egy Brigi nevű 16-17 év körüli csajjal kavar, valamint állítólag elrabolt és sérült emberek kérik a segítségét.

2012. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én nem vagyok ott azon az oldalon. tehát csak valami hozzád hasonló gyerek viccelődik.


ui: mindenki kezdje el a felkészülés IV. fázisát.

2012. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
te nem tudod en milyen gyerek vagyok, ugyhogy csak ne szemelyeskedj. inkabb mondd el milyen a felkesules iv. fazisa.
2012. dec. 12. 07:30
 8/10 anonim válasza:
100%
Felesleges regisztrálni mert úgyis kitiltanak ha az IQ szinted bizonyos szint fölött van és értelmes kérdéseket teszel fel... A moderátor maga 404-es lehet és ha úgy érzi hogy túl nehezet kérdeztél, vagy konkrét segítséget kérsz tőle, azonnal tiltásra kerül az IP címed. Ellenben ha hülye kérdéseket teszel fel és másokat sértegetsz, a moderátorok még csak nem is reagálnak rá... Hát ennyit röviden a fórumról ami egy nagy kamu..
2013. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szerintemis egy szar oldal, az adminnal egyutt
2013. márc. 19. 22:36
 10/10 anonim válasza:
8 as abszolút igazad van nagyon jól leírtad,ténylega normálisokat törlik ,aki provokatívak maradhatnak
2013. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!