Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztalt valaki POZITÍV...

Tapasztalt valaki POZITÍV változást az elmúlt napokban?

Figyelt kérdés
Szeretetben és Fényben bőséges, boldogságos újat kívánok mindenkinek :)

#világBÉKE
2012. dec. 23. 08:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy lusta vagyok mint eddig, ugyan úgy tanulnom kéne a vizsgákra.


Szóval nem nagyon :/

2012. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem, sőt...
2012. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%
Igen.Fél kézzel kiütöttem egy csomó reptoidot.
2012. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
46%
Persze!Átjár bennünket a a hihetetlen bőség,mindenből van elég,sőt,még sok is.Fényből is van elég,csak azt a k..va villanyt nem szeretjük felkapcsolni,mert drága.Gyere el Romániába,majd meglátod miből van itt bőség,hogy szegényből az biztos.Garantálom,hogy nem fogsz hinni semmibe a saját erődön kívül.Én örültem volna legjobban,ha vége szakad ennek a ki..szott hitvány világnak!
2012. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindenki idegbeteg, a család különböző tagjait szidják, hogy ez meg az milyen, anyám közölte, hogy jövőre elvonul welnesselni karácsonykor és leszarja az egész karácsonyt. Szóval nem igazán:D
2012. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#14-es : Detto szívemből szóltál.... :(

"Én örültem volna legjobban,ha vége szakad ennek a ki..szott hitvány világnak!"


Én nem vártam világvégét, de valamit azért nagyon... csalódtam. Nem érzem magam ostobának, inkább azért csalódtam mert sokkal több felelőtlenebb ember van a világon, akik holmi prófétáknak hirdetik magukat, mint amennyiről álmomban is gondoltam volna. Hiteltelenné váltak rengetegen a szemembe. De amiért csalódtam igazán, hgy ez a rothadt posvány világ ugyanúgy folyik tovább mint eddig... Felőlem jöhettett volna világégés, anarchia bármi. Mert "a változáshoz katarzis kell" (Dr. Prof . Papp Lajos) . Nincs katarzis, nincs változás. Minden marad a bűzös undorító posványba. Amíg egyesek nem tudnak a rengeteg pénzükkel már mit kezdeni, addig naponta fagynak meg emberek a fűtetlen házaikba... Undorodom ettől a világtól. :( És végtelenül elszomorít amit látok a közvetlen környeztemben is. Az a hónapról hónapra élés, kilátástalanság. :( A többség, csak létezik. Nem él. :(

2012. dec. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Kedves #14, 18:12!


Tudom, hogy nehéz. Nehéz feladatot kaptunk (ti különösen nehezet), ez sajnos áldozatokkal jár.


Az, hogy meddig fog tartani, rajtunk is múlik. Nagy meccsek ezek, ha globálisan, a 'nagy sakktáblán' nézzük az eseményeket. Sokszor érezhetjük, hogy már nem megy tovább, de mégis, már látszik a Fény az alagút végén, nem adhatjuk most fel!


Személy szerint én a hitemet tudom beletenni ebbe a történetbe, a nap minden percében 'meditálok' az Igazságért. (Ez kicsit furán hangozhat, de az imádságot elvitték sajnos más irányokba..) Mindannyiunknak meg kell találnunk azt az életfeladatot, amivel segíteni tudjuk ezt a folyamatot. Nem véletlenül történik, ami történik, a tanítást kell meglátnunk benne, és aszerint cselekednünk. Isten mindenkire akkora terhet ró, amekkorát még elbír. Nem mi kaptuk volna, ha összeomlanánk alatta. Túléljük, mint ahogy annyi minden mást is :)


Lelki-szellemi szinteken már elindultunk pozitív irányba. Biztosan tudom, mert a saját szememmel láttam :)


Szeretnék megosztani veled 2 videót, az egyik nagyon komoly szellemi magasságokba visz, érintve a mi utunkat is, talán segíthet visszatérni a Hitedhez:

[link]


A másik könnyűzenei műfaj, nem annyira karácsonyi, de érdemes a 'sorok mögé' nézni, hogy pontosan mit is üzen nekünk az 'író':

http://www.youtube.com/watch?v=Q08fAGkqWeU


Az utóbbiban magam is kételkedtem kicsit, ezért alaposan utánaolvastam: NEM politikai megrendelésre készült a dal.


Lényeg a lényeg, most nem adhatjuk fel! Eltarthat még egy ideig, de biztosan meglesz az eredménye! Anyaországi testvéreim nevében is köszönöm nektek az évszázados kitartást, sokan hősként tekintünk rátok!


Szeretettel ölellek, áldott karácsony estét kívánok nektek, Szeretetben és Fényben bőségeset!

2012. dec. 24. 11:03
 18/23 anonim ***** válasza:
18:12-es vagyok.Kedves kérdező!Köszönjük szépen a jókívánságaidat én is minden jót kívánok nektek!Köszönöm a linkeket megnézem...Neked legyen igazad!
2012. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Belsőre nagyon tetszik, és ez a fontos:)

A külső meg csak bónusz, de az is nagyon tetszik:)

2012. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi :)
2012. dec. 26. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!