Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet ennek köze az előző...

Lehet ennek köze az előző életemhez, vagy valamihez?

Figyelt kérdés

Szerintem születésem óta jelentenek nekem valamit a katonák és sokszor olyan érzésem van, hogy én már jártam háborúban vagy legalábbis katonák közt. Szeretem a háborús filmeket, dokumentumfilmeket, képeket és háborús naplókat. A nagyapám harcolt a II. vh-ban, túl is élte de sajnos kicsi voltam amikor meghalt.

Régebben voltak eléggé élethű álmaim katonákról. Volt visszatérő is, amikor egy fiatal katonával álmodtam, aki háborúzott. Attól még mindig kiráz a hideg amikor valami földúton mentem el álmomban (ezen a környéken volt, de teljesen máshogy nézett ki) és valamilyen rácsok mögül a szemembe nézett, de annyira megrázó volt a tekintete, hogy még mindig rosszul érzem magam ha rá gondolok, pedig csak álmodtam.

Még kisebb voltam amikor néha (nem rendszeresen) olyanokat hallottam, mintha katonák mászkáltak volna éjszaka az udvarunkon, de akkor még nem itt laktunk.

Lelki világom is olyan mint egy fatörzs, már szinte születésem óta, valahol megbánást érzek de nem tudom miért, nem csináltam semmi rosszat ami olyan nagy dolog lenne és teljesen normális családban és normális körülmények között nőttem fel. Néha teljesen darabokban érzem a lelkemet. Pedig velem aztán tényleg nem történt még semmilyen nagyobb rossz dolog.


Normális válaszok érdekelnének csak! Esetleg, hogy ti mire tippelnétek, mert szerintem túl sok a véletlen.


2012. dec. 29. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én először azt olvastam:

"nagyapám harcolt a II. vh-ban, túl is élte sajnos" xD


Nem is tudom, szerintem a valaki előző életében átélt egy háborút, azt inkább taszítaná a sok film, könyv és mindenféle emlék.

Nagyim nem katona volt :) de sokat mesélt és inkább rémálomba illő történetek voltak.


Persze ettől még lehet, mondjuk valami magas rangú tiszt voltál, akit nem lőttek seggbe a fronton, csak ültél a bunkerodban. :D

2012. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*ha
2012. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Csak szereted a katonás dolgokat. Ennyi.


Én szeretek rajzolni, zenét hallgatni, sétálni, stb.... Akkor én biztos egy híres festő voltam előző életemben, aki zeneszerző is volt és egyben erdőjáró!

2012. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor sok háborús filmet nézek mindig vagány álmaim vannak. :D
2012. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem simán lehet. Nekem is vannak furcsa dolgaim,és az ehhez értő emberek általában az előző életből maradt dolgokra fogják.:) van olyan ismerősöm,akinek ezzel kapcsolatban komoly tapasztalatai vannak.
2012. dec. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha elmész egy gyakorlott pszichoterapetuához akkor regresszív hipnózist fog csinálni és kiderül h valóban miről is van szó
2012. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem érdemes lenne elmenned egy családállításra, ott szoktak érdekes dolgok kiderülni...:) Lehet, hogy a nagyapád tett valamit, amit még Te is magadon érzel.

2013. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!