Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtam "irányítani" az álmomat...

Tudtam "irányítani" az álmomat. Ez mi?

Figyelt kérdés

Tudatosan álmodtam, én irányítottam az egészet. Előtte nem tudtam, hogy ez lehetséges, de most még is megtörtént velem.


Tegnapelőtt végre sok idő után ki tudtam magam aludni. Igaz nem túl korán aludtam el (valamivel 1 óra után) ahhoz képest, hogy elhatároztam magam, hogy hamar lefekszem, de kb. délután fél háromkor keltem fel.


Elég tisztán emlékszem. A sötétben hirtelen "fény gyúlt". Minden fehér volt (nem mintha egy fehér szobában lettem volna, inkább csak valahol a fényben lebegtem volna). Nem tudtam mi történt. Tudatosan elképzeltem valamit és megjelent. Aztán elképzeltem egy helyet és az is megjelent és így tovább. Én nem voltam jelen, inkább mint egy "megfigyelő" voltam ott.


Nagyon nagy élmény volt és elég sokáig tartott. A végére/hogy lett vége az egésznek, arra már nem emlékszem. Csak felkeltem. Nagyon jól éreztem magam és el is mosolyodtam mikor felkeltem, nem mindennapi, hogy valaki az álmát irányítsa (gondolom).


Valakivel történt már hasonló? Mitől lehet ez? Lehetséges, hogy lesz még hasonló?



2013. jan. 5. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Tudatos álomnak hívják, tudatosalom.hu

Teljesen normális. És igen, lehetséges, nem mindennapi, de nem is olyan ritka.

2013. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudatos álmodásnak hívják az ilyet, normális dolog, velem is előfordul. Gyakorlás után az álom témáját is irányíthatod, én egyszer szupererejű hős voltam egy zombi apokalipszis közepén :D. Én kitaláltam erre egy jó módszert is: kelj fel az éjszaka közepén, aztán helyezd magad félálomba, miközben erősen gondolsz arra, amiről álmodni akarsz, aztán jön magától.
2013. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

El kell, hogy szomorítsalak, ez teljesen hétköznapi.

Én is gyakran csinálom, főleg ha egy rossz álom közepén vagyok. Ha ügyes vagyok, elkezdem kontrollálni és kimentem magam. Így nyugodtabban kelek fel :)

2013. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amúgy utolsó: Nem szomorítottál el, inkább megnyugtattál! :D
2013. jan. 6. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt álmodtam, hogy méreg injekciót akarnak nekem beadni. De rájöttem, hogy nem akarok meghalni. Szóval álmomba be paráztam, meg volt olyan is hogy álmomba azt gondoltam hogy biztos álmodok, de mégse. Na mindegy, a szuris álmom végére mikor felkeltem "szúrásnyomok", piros foltok voltak a vénámba, ahová adják a szurit.

Én ettől ha rá gondolok beparázok. Mai napig nem értem mik voltak azok a kezemen, pont egy ilyen álom után.

2013. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Biztos űrlények kísérleteztek rajtad :D
2013. jan. 6. 20:06
 7/8 VálaszVálaszoló válasza:

Én egyszer betéptem suliban és azthittem hogy álmodok.

És pofánbasztam egyik haverom. - ezzel van probléma nem a tiéddel :D

2013. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy szerintetek ennyire hétköznapi; velem sajnos még sosem történt ilyesmi. :((

Bár én már annak is örülök, ha egyáltalán álmodok valamit...mert elég ritkán szoktam :(

2014. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!