Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egy...

Lehetséges az, hogy egy elhunyt családtag az álmunkban jön el hozzánk, így veszi fel velünk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lehet hogy most sokan hülyének fognak nézni de már olvastam róla és velem is megtörtént ez de én is alig hiszem el!

Édesapám másfél éve hunyt el hirtelen amit még most is nehezen viselek el! Addig amíg élt akkor is álmodtam róla de azok az álmok mások voltak,megtörtént dolgokat álmodtam újra vele de ez most más! Amikor meghalt olyan volt mintha az álmaimban is meg halt volna... hetekig ,hónapokig nem álmodtam vele! Aztán tavaly a halottak napjához közeli éjszaka álmodtam róla ..nagyon fura volt...ültünk egy asztalnál valahogy természetesnek tűnt az egész..majd megkérdezte tőlem "miben haltam meg"? Én elmondtam neki szívinfarktusban! Láttam rajta ,hogy sejtette a dolgot majd azt mondta "remélem még tudunk találkozni" Aztán hirtelen felébredtem!

A másik álmom a napokban történt közel van a születésnapjához ami pár nap múlva lenne! Egy semleges helyen voltunk átöleltük egymást, rendesen éreztem az érintését és sírni kezdtem. Mondtam neki ,hogy nagyon hiányzol ő erre azt mondta "ti is hiányoztok nekem"..!

Majd hirtelen felébredtem és csorogtak a könnyeim!

Lehet hogy sima álom volt az egész de annak örülök hogy legalább az álmaimban még "láthatom" őt!

Ti mit gondoltok, hasonló tapasztalatok?


2013. febr. 1. 19:31
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem ez egy csodálatos dolog! Mármint, hogy vele álmodsz, érzed az érintését!

Velem még nem volt ilyen, sajnos!

Mamám mesélte, hogy ő gyakran álmodott a Papámmal.

2013. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám fél éve halt meg,rendszeresen álmodok vele! Az öleléses álom a napokban volt vele.Zokogva ébredtem fel.De mégis kellemes álom volt.
2013. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
Ismerem az öleléses álmot, én is átéltem ilyet. Igaz, én álmomban 13 éve halott nagypapámmal találkoztam. Ott sokkal fiatalabb volt, mint mikor elhunyt.
2013. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam olyat, ami nagyon valóságosnak tünt. Mintha igaz lett volna, nem egy zavaros álom. De nem volt ölelés, csak egy csoport kedves, jóságos ember, szeretet levgő volt, nem tudok más szót, mindenki benne volt egy ilyen "jóság közeg"-ben, és egy különlegesen kedves vezető jellegű ember. Próbáltam visszaaludni, hogy ugyanabba visszakerüljek, de nem ment. Gondolkodtam, hogy ki lehetett az az ember, de senki élőre, vagy korábban meghaltra nem tudtam azonosítani.
2013. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szerintem csak a tudatalattid csinálja, hogy előkotorja azt, ami nyomja a lelked.

De ettől függetlenül nem hülyeség. Bár én a fentire nagyobb esélyt látok, de ezt kijelenteni tényként nem lehet. Sosem tudhatjuk meg... :)

2013. febr. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Velem is hasonló dolgok történtek, történnek. Álmomban meg szokott jelenni és általában figyelmeztet dolgokra. Volt úgy, hogy egy fontos döntésem után, megjelent és csóválta a fejét, rosszallotta a dolgot. Utána csodálatos módon, rendeződött a dolog, mintha segített volna benne.

Ha nagy döntések elé kerülök, vagy veszély fenyeget, általában megjelenik álmomban. Olyankor mindig tudom, hogy nagyon kell figyelnem, arra, vajon mit is szeretne közölni velem és általában mindig rájövök, rávezet.

2013. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukám húga halt meg, nem rég álmodta róla, hogy találkozott vele és azt mesélte, hogy a férje valami csúnya nővel van együtt. Mit ad ég, 1-2 hónapra rá kiderült, hogy ez a férfi tényleg egy nővel volt együtt, pedig anyukám nem tartja vele a kapcsolatot. De máskor is volt, hogy szépen kiöltözöttnek látta a húgát és beszélgettek mindenféléről. Szerintem lehetséges ez a találkozás.
2015. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!