Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen természetfeletti...

Milyen természetfeletti lényben hisztek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 20:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
Istenben
2013. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A manókba, ők csomózzák össze a füllhallgatót a zsebedben.
2013. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Semmilyent nem láttam, tehát tapasztalati úton igazolható hitem nincs. A sok ökörség, amit összevissza bregyognak mindenféle annunaki meg repto-izékről, az mind-mind bullshit.

Amiben én hiszek az az, hogy amekkora az univerzum és ahány égiteste van, nagyobb eséllyel van máshol is élet, mint hogy csak itt a Földön létezzen.

De a máshol való élet lehet, hogy teljesen más, lehet az is, hogy hasonló. Aztán lehet fejlettebb, de lehet fejletlenebb. És lehet nagyon sok, különféle szintű létforma egyidőben, fényévekre egymástól.

Lehet, hogy egyik helyen éppen szuperszonikus repülőn kísérleteznek, míg máshol a tegnap elejtett mammutot rajzolják a barlang falára, megint máshol meg intergalaktikus utazási iroda nylíik. De ezek csak elvi feltevések. A LEHETŐSÉGÜKBEN HISZEK.

2013. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Medvedisznóember, reptoidok, kímkárdesíen, anyonyányémonyók.
2013. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 PrettyVillain ***** válasza:
100%
orjásteknős
2013. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Diavolino44 ***** válasza:

Zoknifaló szörny!

Egy pici lakásba, hogy a jó istenbe lehet 5 fél pár zoknim..

2013. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezo - Földönkívüliek topic trolljai egyesüljetek !
2013. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a kepedőkben hiszek.
2013. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Csak egy Isten létezik, aki mindenek felett áll. Az összes többi, csak az emberek megtévesztésére szolgál.
2013. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 loupsolitaire ***** válasza:

Háromlábú hófehér szivárványgiliszta.


A természetfeletti kifejezés arra szolgál, hogy tudjuk valahogy nevezni, amit nem tudunk megmagyarázni (legyen az ezoterikus, avagy mítikus).

Valahogy most már a lidércfény, meg delej sem "természetfeletti", mint annak idején.

2013. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!